|

طوفان مجازی طرفداران پرسپولیس علیه یک از بازیکن

پرسپولیسی ها معتقدند با ۵۰۰ هزار دلاری که کی روش به پرسپولیس پیشنهاد داده می توان مهاجم خارجی بسیار با کیفیت تری را برای این تیم خرید.

لینک کوتاه کپی شد

طرفداران پرسپولیس همزمان با قوت گرفتن شایعه پیوستن کی روش استنلی مهاجم برزیلی سپاهان به پرسپولیس در فضای مجازی خواستار عدم جذب این بازیکن شدند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، پرسپولیسی ها معتقدند با ۵۰۰ هزار دلاری که کی روش به پرسپولیس پیشنهاد داده می توان مهاجم خارجی بسیار با کیفیت تری را برای این تیم خرید به خصوص که این مهاجم در سال های اخیر کیفیت لازم را نداشته و از شرایط آرمانی به دور بوده است. هواداران سرخ با مراجعه به آمار این مهاجم می گویند کی روش با سن و سال و قیمتی که دارد در حد واندازه پرسپولیس نیست.

این مهاجم فصل گذشته تنها ۱۷ بازی برای سپاهان انجام داده و فقط موفق به یک بار گلزنی شده است. این بازیکن در فصل گذشته حتی در یک بازی هم به صورت ۹۰ دقیقه در ترکیب سپاهان به میدان نرفته است و در دو سال اخیر در ۴۲ بازی برای این تیم در لیگ برتر تنها ۸ گل زده است.

طرفداران پرسپولیس می گویند چون کی روش فصل قبل تنها ۶۱۲ دقیقه برای سپاهان به میدان رفته در این شرایط نمی تواند مهاجمی ایده آل برای پرسپولیس باشد به خصوص که تیمی مثل الهلال از سری آ و تیم هایی مثل یووه و اینتر بازیکن جذب کرده است و پرسپولیس نیز باید یک بازیکن خارجی خوب را به خدمت بگیرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه