|

سورپرایز فرهاد مجیدی برای بازیکن جدید استقلال

سرمربی استقلال در نظر دارد با تغییر پست یکی از خریدهای جدیدش به شکلی تازه از او بازی بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

جعفر سلمانی مدافع ملی پوش فوتبال کشورمان که از لیگ پرتغال به استقلال منتقل شد، در حال حاضر آخرین خرید این تیم است و او در حالی پای قرارداد با آبی‌ها را امضا کرد که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی هنوز حتی یک جلسه با این تیم تمرین نداشته است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از مهر، سلمانی اساساً بازیکنی در پست دفاع کنار است و معمولاً او در یکی از دو پست دفاع چپ و راست به بازی گرفته می‌شود. با اینکه ابتدا به ساکن چنین تصور می‌شود که سلمانی در استقلال هم باید جای محمد نادری در سمت چپ خط دفاعی را پر کند، اما ممکن است چنین نشود و مجیدی برای وی یک تغییر پست در نظر بگیرد.

به دلیل سرعت بالا و تکنیک خوب جعفر سلمانی، این امکان وجود دارد که فرهاد مجیدی از او در نقش وینگر چپ و تهاجمی که نزدیک به خط حمله بازی می‌کند استفاده کند. یعنی درست شرح وظایفی نزدیک به شرح وظایف مهدی قایدی در استقلال. باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر و اینکه آیا جعفر سلمانی انتظارات را در این تیم برآورده می‌کند یا نه. پاسخ این سئوالات را گذشت زمان و خود سلمانی مشخص می‌کنند.

آبی پوشان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز ۲۲ شهریور به مصاف الهلال می‌روند که این می‌تواند نخستین حضور جعفر سلمانی با پیراهن استقلال باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه