|

گزینه خارجی پرسپولیس در رادار بارسلونا قرار گرفت!

یکی از گزینه‌های عجیبی که از او به عنوان مهاجم جدید پرسپولیس نام برده می‌شود ماریو مانژوکیچ، مهاجم سابق بایرن ، یوونتوس و میلان است.

لینک کوتاه کپی شد

 پرسپولیس این روز‌ها در پی خریدن مهاجم خارجی است. البته این موضوعی است که یحیی گل محمدی درخواستش را داده و هنوز مشخص نیست عملی شود یا خیر. اگرچه از استنلی کی روش، بازیکن فصل پیش سپاهان به عنوان خرید خارجی پرسپولیس یاد می‌شود، ولی از روز گذشته گزینه‌های بیشتری هم در فهرست قرار گرفته اند.

به گزارش «شایانیوز»، یکی از گزینه‌های عجیبی که از او به عنوان مهاجم جدید پرسپولیس نام برده می‌شد ماریو مانژوکیچ، مهاجم سابق بایرن مونیخ، یوونتوس و میلان ایتالیا است. ماریو که سابقه حضور در باشگاه الدحیل را هم در کارنامه دارد این روز‌ها در ۳۵ سالگی باشگاهی ندارد و به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند تیم بعدی اش را انتخاب کند.

همزمان، اما خبری که سایت ترانسفرمارکت منتشر کرد و ماریو را به بازیکن بعدی پرسپولیس توصیف کرد، موج خبری جدیدی به راه انداخت که او با پرسپولیسی‌ها به توافق رسیده است. این شایعه در شرایطی دست به دست می‌چرخد که حالا رسانه‌های کروات از بارسلونا به عنوان مقصد احتمالی مانژوکیچ نام می‌برند! مارتین برایت ویت یکی از گزینه‌های وستهام است و اگر از بارسلونا جدا شود، سرمربی بارسلونا روی مانژوکیچ به عنوان گزینه‌ای موقتی نظر مثبت دارد. اگرچه شایعه حضور او در پرسپولیس روز گذشته مخاطبان زیادی داشته، ولی به نظر می‌رسد ماریو در ۳۵ سالگی هنوز مشتریان خاص خودش در اروپا را داشته باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه