|

فدراسیون آب پاکی را روی دست استقلال و پرسپولیس ریخت

یکی از دستورالعمل‌های مهم جذب بازیکن و مربی خارجی این است که تیم ها پرونده های باز در محاکم ورزشی بین المللی نداشته باشند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال با پرونده استراماچونی مواجه است و باشگاه پرسپولیس هم پرونده منجر به صدور رای دارد. کالدرون. تا زمانی که تکلیف این پرونده‌ها مشخص نشود استقلال و پرسپولیس حق جذب بازیکن خارجی جدید را ندارند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، یکی از رسانه‌ها در این باره می‌نویسد: «یحیی گل‌محمدی در جلسه ای با جعفر سمیعی و مجید صدری مدیرعامل و رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درخواست کرد با وجود بدهکار بودن این تیم و داشتن پرونده باز بین‌المللی با فدراسیون فوتبال برای جذب یک بازیکن خارجی مذاکره و موانع موجود در این زمینه برداشته شود. مدیران پرسپولیس هم به سرمربی سرخ‌پوشان قول پیگیری این موضوع را دادند اما طبق پیگیری‌های بعمل آمده دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکنون نامه ای رسمی در این زمینه دریافت نکرده است. این درحالیست که مسئولان پرسپولیس به سرمربی خود قول داده اند تا زمینه جذب بازیکن خارجی را با رایزنی با فدراسیون فوتبال فراهم کنند.»

نکته جالب اینکه سازمان لیگ به صورت شفاهی به هر دو باشگاه اعلام کرده به جای رایزنی با فدراسیون فوتبال به دنبال رایزنی با استراماچونی و کالدرون باشند و پرونده‌هایی که منجر به صدور رای شده را به راه حل نهایی  برسانند.  یکی از دستورالعمل‌های مهم جذب بازیکن و مربی خارجی در فصل جدید این است که پرونده‌هایی که علیه تیم‌ها منجر به صدور رای در محاکم ورزشی بین المللی شده است، باید بسته شود. اینکه مطالبات پرداخت یا تفاهمی در پرونده‌ها صورت گیرد. استقلال و پرسپولیس به زودی وارد مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خواهند شد. البته استقلال بازیکنان خارجی‌اش را جواب کرده است و به نظر می‌رسد خیلی مایل به بکارگیری از بازیکن خارجی نباشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه