|

مهاجم جدید پرسپولیس برزیلی است یا صربستانی؟

پرسپولیس می‌خواهد هر طور شده یک مهاجم جدید خارجی به ترکیب تیمش اضافه کند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیسی‌ها برای ادامه نقل و انتقالات تابستانی در پی خریدن یک مهاجم خارجی هستند. این موضوعی است که یحیی گل محمدی به صورت رسمی آن را اعلام کرده و از فدراسیون فوتبال خواسته قانون منع خریدن بازیکن خارجی برای باشگاه‌های بدهکار را بردارد و به آن‌ها اجازه خرید حداقل یک بازیکن خارجی را بدهد.

به گزارش شایانیوز، اگرچه هنوز به صورت رسمی فدراسیون فوتبال پاسخ این درخواست را نداده، ولی پرسپولیسی‌ها دست به کار شده اند و حداقل ۳ مهاجم خارجی را زیر نظر گرفته اند. البته این تعداد طی امروز و فردا بیشتر هم می‌شود و نهایتا این یحیی گل محمدی خواهد بود که نظر نهایی اش را اعلام می‌کند. آنطور که شایعه شده قرار است مدیرعامل پرسپولیس در سفری به ترکیه باب مذاکره با خرید‌های خارجی اش را باز کند.

حال، اما در تهران شایعه شده که دو گزینه پرسپولیس لو رفته اند: یک مهاجم برزیلی و یک مهاجم صربستانی. بازیکن برزیلی نام آشنا است و استنلی کی روش، مهاجم سابق باشگاه سپاهان است. به قرار او چشم یحیی گل محمدی را گرفته است. نفر دوم هم همان بازیکنی مهاجم صربستانی – سوئیسی سابق الاتحاد عربستان است که روز گذشته خبرنگار عربستانی فاش کرد در فهرست خرید پرسپولیس قرار گرفته است. در مورد دیگر گزینه‌های خط حمله پرسپولیس فعلا خبری به بیرون درز نکرده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه