|

انتقاد شدید مهاجم سابق استقلال: مجیدی صادق نیست!

سید صالحی انتقاداتی از عملکرد مجیدی داشت و معتقد است رفتارهای مجیدی تناقضات زیادی در فصل نقل و انتقالات داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

سید مهدی سید صالحی درباره نقل و انتقالات استقلال گفت: استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنان تاثیرگذاری را از دست داد. نفراتی مثل قایدی، میلیچ، نادری، دیاباته، مطهری، ریگی و اسماعیلی و نفرات تاثیرگذار و مهمی برای استقلال بودند که تیم را تشکیل می دادند. از آن طرف بازیکنانی هم که جذب شده اند برای من دلیل جذب آنها جای سوال دارد چون به جز امین قاسمی نژاد اغلب آنها بازیکنان جوان و کم سن و سالی هستند که تجربه زیادی ندارند در حالی که استقلال تا دو هفته آینده باید در آسیا به میدان برود و در این رقابت ها تجربه بازیکنان تاثیر زیادی در عملکرد آنها دارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی، از بین نفرات جذب شده فقط قاسمی نژاد است که تجربه زیادی دارد و در تیم خودش تاثیرگذار بوده با این حال عیار همه بازیکنان جدید در طول فصل مشخص می شود. بازی در تیم های بزرگ سخت است و یک بازیکن شاید در تیم قبلی خود ستاره بوده باشد اما نتواند در استقلال و پرسپولیس بدرخشد.

وی در ادامه گفت: رفتارهای فرهاد مجیدی تناقض های زیادی در فصل نقل و انتقالات داشته است. مجیدی قبلا گفته بود حتی اگر یک بازیکن هم از تیم جدا شود در استقلال نمی ماند اما الان می بینیم که اغلب نفرات تاثیرگذار استقلال در فصل گذشته یا جدا شده اند یا در آستانه جدایی هستند ولی مجیدی از عملکرد مدیریت باشگاه راضی است و تشکر می کند! بازیکنی که به استقلال می آید باید در حد و اندازه های این تیم باشد.

بازیکنی مثل ارسلان مطهری که تجربه زیادی از حضور در استقلال دارد و جزو نفرات موثر است چرا نباید قراردادش تمدید شود؟ استقلال قایدی و دیاباته را از دست داده و تکلیف مطهری هم روشن نیست اما هنوز در خط حمله مهاجم تخصصی ندارد. به نظر من بهتر بود باشگاه در ابتدا تکلیف بازیکنان خودش را روشن می کرد بعد از آن به سراغ خریدهای جدید می رفت.

سیدصالحی با انتقاد از عملکرد باشگاه استقلال گفت: آقای مددی گفت بازیکنانی مثل ریگی، مطهری و اسماعیلی در لیست مازاد هستند چون رقم بالا به باشگاه پیشنهاد داده اند. بازیکنان هم در فضای مجازی ادعای مدیریت را تکذیب کردند. این رفتارها درست نیست و باشگاه باید شفاف سازی کند. خود مجیدی که همواره مدعی است باید با هواداران صادق بود بیاید و بگوید که دلیل این رفتارها چیست. او سر ماجرای قایدی هم صادق نبود.

سید صالحی گفت رفتن قایدی منتفی شده در حالی که خبر امضای قرارداد قایدی سه روز قبل در رسانه های اماراتی منتشر شده بود. آنقدر که در رفتن قایدی از استقلال پنهان کاری شد و حاشیه و جنجال پیش آمد در جدایی مسی از بارسا این اتفاقات رخ نداد. مجیدی باید بیشتر از اینها تیمش را مدیریت کند. اگر مشکل استقلال مدیریت است پس چرا مجیدی تشکر می کند؟ اگر هم مدیریت تمام خواسته های کادر فنی را برآورده کرده باید به دوست عزیزم که همواره از او حمایت کرده ام بگویم متاسفانه استقلال نقل و انتقالات جذابی را پشت سر نگذاشته است. مجیدی باید موضع خود را مشخص کند. او می گوید از باشگاه تعهد کتبی گرفته که 2 بازیکن خارجی بخرند در حالی که فقط دو هفته تا بازی با الهلال باقی مانده و هنوز تیم استقلال کامل نیست.

مهاجم اسبق استقلال خاطرنشان کرد: شرایط استقلال را خوب نمی بینم. به نظر من مدیریت و کادر فنی برای تیم حاشیه ایجاد می کنند. واقعا نفراتی مثل حسین زاده و آزادی بر چه اساسی جذب استقلال شده اند؟ هواداران از مجیدی انتظارات زیادی دارند و همه می دانیم که کار استقلال در آسیا چقدر دشوار است. با این حال باید صبر کرد و دید بازیکنان مدنظر مجیدی که جذب شده اند چه عملکردی خواهند داشت.

  • تاج ارسالی در

    در جایگاه یک هوادار تاجی قدیمی که بیش از سی سال است هوادار متعصب تاج هستم و فرهاد مجیدی را از اسطوره های تاج میدانم باید عرض کنم هرچه شاه بگه درسته اما! خط قرمز ما وریا باغیرت مردمی است که کوچکترین سناریو حکومتی برای حذف او به معنای نابودی جایگاه محبوبیت مجیدی و مجیدی ها! نزد هوادار تا ابد است. تمام!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه