|

حامد پاکدل پرسپولیسی شد

پس از رسمی شدن حضور در پرسپولیس، پاکدل خودش را خوشحال‌ترین فرد جهان می‌داند: «خیلی خوشحالم، بی شک الان من خوشحالترین فرد در کره زمین هستم.

لینک کوتاه کپی شد

حامد پاکدل پس از انتظاری طولانی برای انتخاب تیم فصل آینده، سرانجام پیراهن پرسپولیس را پوشید. پاکدل نیم فصل هم به پرسپولیس نزدیک شده بود اما آلومینیوم، به او اجازه جدایی نداد. پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات لیگ بیست و یکم، قصد حفظ خط حمله فصل پیش را داشتند. شهریار مغانلو اما، از این تیم جدا شد و به سپاهان رفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، بعد از جدایی مغانلو، پرسپولیس با سجاد شهباززاده و امین قاسمی‌نژاد مذاکره کرد. شهباززاده در سپاهان ماند و قاسمی‌نژاد، به استقلال پیوست. گمانه‌زنی‌های زیادی درباره گزینه بعدی گل‌محمدی در خط حمله وجود داشت و حتی نام مهاجمان خارجی هم مطرح شد اما در نهایت، پرسپولیس با پاکدل به توافق رسید. او در کنار عیسی آل‌کثیر و مهدی عبدی، قرار فصل آینده در خط حمله برای پرسپولیس به میدان برود.

پاکدل فصل پیش، توانست یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر باشد. او تا قبل از لیگ بیستم، آمار خوبی در گلزنی نداشت اما در سن 29 سالگی، شکوفا شد و فصل را با 10 گل زده تمام کرد. آماری که او را در کنار احمد نوراللهی، در رده پنجم بهترین گلزنان لیگ قرار داد. از 10 گل پاکدل، فقط سه گل با ضربه پنالتی بود و او سایر گل‌هایش را در جریان بازی زد.

با وجود قد نه چندان بلند، پاکدل همراه با یونس شاکری رکورددار گلزنی با ضربات سر در لیگ بیستم بود. یکی از این گل‌ها، مقابل پرسپولیس زده شد و او با شادی نکردن پس از این گل، علاقه‌اش به پرسپولیس را نشان داد. با خرید پاکدل، پرونده حضور مهاجم خارجی در پرسپولیس هم احتمالا بسته می‌شود.

پس از رسمی شدن حضور در پرسپولیس، پاکدل خودش را خوشحال‌ترین فرد جهان می‌داند: «خیلی خوشحالم، بی شک الان من خوشحالترین فرد در کره زمین هستم به خاطر اینکه به تیمی آمدم که عاشقش بودم. برای من پرسپولیس همه چیز است و خدا را شکر می‌کنم که به تیمی آمدم که با عشق آمدم و نه با پول. وقتی پیشنهاد پرسپولیس به من ارائه شد، به مدیربرنامه‌ام اعلام کردم که حتی حاضرم قرارداد سفید ببندم. خدا را شکر میکنم که من را در شرایط سختی قرار داد که برای پرسپولیسی شدن خیلی انتظار کشیدم. فهمیدم چقدر پرسپولیس را دوست دارم.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه