|

اسکلت پرسپولیس و سپاهان محکم تر از استقلال است؟

پرسپولیس و سپاهان تیم هایی هستند که در نقل و انتقالات برای قهرمانی بسته شده اند و استقلال و تراکتور و فولاد تا امروز چنین ویژگی نداشتند.

لینک کوتاه کپی شد

صرف نظر از جذب مهره های مطرح باید گفت در تیم بستن یحیی و محرم “منطق “کاملا دیده می شود و آنها از یک اصول خاص پیروی می کنند .در حالی که سایر تیمهای مدعی رفتار دیگری دارند و بیشتر احساسی عمل کرده اند. تازه این در حالی است که اسکلت اصلی پرسپولیس و سپاهان تا حد بسیاری حفظ شده و آنها فقط در چند پست خود را تقویت کرده اند. پرسپولیس البته بعد از رفتن مغانلو باید یک مهاجم طراز اول بگیرد که شاید این مهاجم خارجی باشد اما آنها به جای کنعانی زادگان ،علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی را خریدند و به جای نوراللهی هم رضا اسدی را گرفتند که اگر حاشیه نداشته باشد می تواند در پرسپولیس بهتر شود و پیشرفت کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، سپاهان هم با جذب فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو، مسعود ریگی و… هم تیم خود را تا حد زیادی تقویت کرد و هم دو بازیکن کلیدی را از تیمهای پرطرفدار تهرانی گرفت. آنها امثال گولسیانی، شهباززاده و سروش رفیعی هم حفظ کردند تا با تیم پرقدرتی راهی لیگ جدید شوند. مسلما تیم محرم با این همه مهره خوب از مدعیان جدی قهرمانی است و خیلی ها می گویند اگر قرار باشد یک تیم جلوی قهرمانی های پیاپی پرسپولیس را بگیرد،آن تیم سپاهان است.

استقلال تا اینجای کار نه تنها چند مهره کلیدی مثل قایدی را از دست داده بلکه خرید چندان مهمی به جز قاسمی نژاد ۳۴ ساله انجام نداده است و مسلما مجیدی امسال کار بسیار سختی در پیش دارد. آنها در چند پست کلیدی مثل هافبک نفوذی اصلا بازیکن قابل اعتنایی ندارند مگر این که طی روزهای باقی مانده بتوانند چند خرید خوب و تاثیر گذار انجام بدهند و هوادارانشان را امیدوار کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه