|

آبی‌ها به‌ دنبال گرفتن تخفیف برای جذب صالح حردانی

در خصوص حردانی شنیده شده که باشگاه فولاد برای رضایتنامه این بازیکن مبلغ پنج‌ میلیارد تومان را در نظر گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلالی‌ها همچنان در بازار نقل‌وانتقالات مشغول خرید بازیکن هستند. بعد از جذب بازیکنان مانند نیک‌نفس، آغاسی، حسین‌زاده، قاسمی‌نژاد و... خبر می‌رسد که مذاکره برای انتقال بازیکنانی مانند صالح حردانی، ابوالفضل جلالی و جعفر سلمانی به جمع شاگردان مجیدی ادامه دارد و این در حالی است که این تعداد از بازیکنان به خاطر داشتن قرارداد با باشگاه‌های قبلی خود فعلا برای استقلالی شدن موانعی را بر سر راه خود می‌بینند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرهیختگان، در خصوص حردانی شنیده می‌شود باشگاه فولاد برای رضایتنامه این بازیکن مبلغ پنج‌ میلیارد تومان را در نظر گرفته تا چه‌ بسا این موضوع موجب عقبگرد استقلالی‌ها شود اما مدیران آبی با چانه‌زنی‌ها به‌ دنبال آن هستند تا تحت هر شرایطی خواسته مجیدی را محقق کنند. گفته شده حردانی که در حال حاضر در اردوی تیم ملی حضور دارد برای جدایی از فولاد منتظر مشخص‌ شدن وضعیت این تیم است.

در صورتی که محرومیت فولاد از فعالیت در بازار نقل‌وانتقالات ادامه داشته باشد، این بازیکن در فولاد خواهد ماند تا به تیمش کمک کند منتها اگر پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم باز شود و تیم فولاد بازیکن جذب کند، حردانی از این تیم جدا خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه