|

مغانلو یک انتقال عادی را به یک تراسفر جنجالی تبدیل کرد

رفتار عجیب شهریار در حذف تصاویرش با پیراهن پرسپولیس از صفحه رسمی‌اش، ناگهان یک انتقال عادی و پذیرفته‌ شده را به یک ترانسفر جنجالی تبدیل کرد.

لینک کوتاه کپی شد

از مدت‌ها قبل همه می‌دانستند که حضور شهریار مغانلو در سپاهان قطعی است. سناریوی بسیار روشنی وجود داشت. تیم اصفهانی در ازای دریافت رضایتنامه مغانلو از سانتاکلارا، محمد محبی را به باشگاه پرتغالی می‌داد و شهریار را جذب می‌کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، خود یحیی گل‌محمدی هم یک هفته پیش از رسمی شدن این انتقال، در مصاحبه‌اش عملا پذیرفت که دیگر مغانلو را در اختیار نخواهد داشت. این وسط اغلب هواداران هم واکنش بدی نشان ندادند، چرا که خیلی از آنها حضور مغانلو در سپاهان را غیرارادی و بدون اختیار بازیکن می‌دانستند.

با این همه اما رفتار عجیب و غریب شهریار در حذف تصاویر خودش با پیراهن پرسپولیس از صفحه رسمی‌اش، ناگهان یک انتقال عادی و پذیرفته‌ شده را به یک ترانسفر جنجالی تبدیل کرد؛ به‌ طوری که هواداران به‌ شدت خشمگین شدند و جنبش آنفالوی صفحه این بازیکن باعث ریزش چند صد هزار نفری تعداد دنبال‌کنندگان او شد.

در مورد رفتار مغانلو انتقادات زیادی مطرح شده که عمدتا هم جنبه منطقی داشته است. به هر حال کمتر بازیکنی در دنیا این کار را انجام می‌دهد و به خاطرات قبلی‌اش پشت می‌کند. غیر از این اما، شهریار با کاری که کرد، همین اول فصل یک حاشیه بی‌خودی برای خودش درست کرد و به‌ صورت داوطلبانه زیر فشار رفت.

او می‌توانست رفتاری عادی با جدایی‌اش داشته باشد و در سپاهان راحت کارش را بکند، اما وارد حاشیه‌ای کاذب و غیرضروری شد و حالا مدام زیر ذره‌بین خواهد بود. به این ترتیب کار مغانلو برای تکرار درخشش در سپاهان دشوار است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه