|

واکنش فرشید اسماعیلی به صحبت های مددی؛ تا کی می خواهید دروغ بگویید؟

اسماعیلی در واکنش به صحبت های مددی گفت: بازیکنی که قراردادش تمام می‌شود بازیکن آزاد محسوب می‌شود، نه اینکه در لیست مازاد قرارداد بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال امروز در خلال صحبت‌هایش در یک برنامه تلویزیونی، از جدایی احتمالی بازیکنانی خبر داد که در لیست فرهاد مجیدی برای تمدید قرار ندارند؛ موضوعی که البته از سوی این بازیکنان بی‌پاسخ نماند. او در این زمینه با اشاره به لیست ارائه شده از سوی فرهاد مجیدی به باشگاه استقلال گفت: «فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری در لیست تمدیدی‌ها نیستند و همچنین داریوش شجاعیان هم از ابتدا در لیست آقای مجیدی نبود. در رابطه با مسعود ریگی هم متاسفانه عدد مدنظر او برای تمدید قراردادش بالا است و ما توان پرداخت این رقم را نداریم».

اسماعیلی: تا کی می‌خواهید به هوادار دروغ بگویید؟

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، فرشید اسماعیلی هافبک تیم استقلال که در اردوی تیم ملی حضور دارد، نخستین بازیکنی بود که به حرف‌های مددی واکنش نشان داد. او در صفحه شخصی‌اش نوشت: «بازیکنی که قراردادش تمام می‌شود بازیکن آزاد محسوب می‌شود، نه اینکه در لیست مازاد قرارداد بگیرد. آیا شما زنگ زدید، نامه زدید؟ چندین سال است که همین کار را می‌کنید که زنگ زدیم، بازیکن نیامد یا مبلغ زیادی گفت. آیا مسعود ریگی به شما مبلغی گفته که می‌گویید او رقم زیادی درخواست کرده؟ تا کی می‌خواهید دروغ بگویید و بازیکن را روبروی هوادار قرار دهید؟»

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه