|

لوسیانو پرپرا برای استقلالی شدن چقدر می خواهد؟

لوسیانو پریرا برای بازی در استقلال ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار طلب کرده که بعید است این درخواست مشکلی برای استقلال داشته باشد.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی برای تقویت خط حمله اش دست روی لوسیانو پریرا مهاجم ۳۸ ساله ولی گلزن باشگاه فولاد گذاشته است. لوسیانو که به واسطه سال‌ها حضور در فوتبال ایران به خوبی با جو فوتبال باشگاهی در ایران آشناست یکی از گزینه‌های غیره منتظره استقلال بود؛ آن قدر غیره منتظره که ابتدا هواداران استقلال تصور می‌کردند این مورد شایعه‌ای بیش نیست.

به گزارش «شایانیوز»، صحبت‌های فرهاد مجیدی، اما نشان داد حضور پریرا در فهرست خرید استقلال نه تنها شایعه نیست بلکه یکی از گزینه‌های جدی خرید هم محسوب می‌شود. پریرا هم صحبت کرده و ازاین گفته که از پیشنهاد استقلال به خودش افتخار می‌کند.

حال که به نظر می‌رسد دو طرف مشکلی برای عقد قرارداد با یکدیگر می‌ماند مساله مالی این مذاکره را تحت تاثیر قرار داده است. اگرچه ابتدا عنوان شده بود پریرا رقم بالایی برای حضور در استقلال خواسته، ولی حالا مشخص شده است که رقم درخواستی او تفاوت زیادی با سقف قرارداد استقلالی‌ها ندارد. آنطور که «میزان» نوشته پریرا برای بازی در استقلال ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار طلب کرده است. استقلالی‌ها با آپشن در این فصل به بازیکنانشان تا ۷ میلیارد تومان پول می‌دهند و بعید است درخواست پریرا مشکلی برای استقلال داشته باشد.

البته او یک شرط دیگر هم برای استقلال گذاشته و خواسته خانواده اش در تهران کنارش باشند. موردی که با موافقت استقلالی‌ها روبرو شده تا احتمالا به زودی قرارداد این مهاجم برزیلی با استقلال منعقد شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه