|

قاسمی نژاد - پرسپولیس فعلا در بن بست

عصر امروز مدیران باشگاه پرسپولیس با مدیربرنامه قاسمی نژاد جلسه‌ای را برگزار کردند ولی در این مذاکره نتیجه خاصی حاصل نشد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس پس از ناکامی در تمدید قرارداد شهریار مغانلو، برای اینکه همانند فصل قبل در امر گل‌زنی با مشکل مواجه نشود باید یک مهاجم شش دانگ را جذب کند و یکی از گزینه‌های موجود در بازار امین قاسمی نژاد است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، قاسمی نژاد بازیکن پدیده که تا چندی قبل بحث‌ها در خصوص مذاکره و حضورش در باشگاه استقلال تهران مطرح می‌شد، حالا به عنوان یکی از گزینه‌های پرسپولیس شناخته می‌شود و اولین مذاکره بین باشگاه پرسپولیس و قاسمی نژاد امروز انجام شد.

عصر امروز مدیران باشگاه پرسپولیس با مدیربرنامه این مهاجم جلسه‌ای را برگزار کردند. دو طرف شرایط‌شان را در این جلسه مطرح کردند ولی در این مذاکره نتیجه خاصی حاصل نشد و نماینده قاسمی نژاد و پس از آن جعفر سمیعی بدون صحبت خاصی در این مورد باشگاه را ترک کردند. این‌طور که پیداست تا به این‌جا این انتقال در مسیر مثبتی قرار ندارد و فعلا نمی‌توان این مهاجم را پرسپولیسی دانست مگر اینکه در روزهای آینده اتفاقات دیگری رقم بخورد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه