|

چرخش قاسمی نژاد از استقلال به پرسپولیس!

امین قاسمی نژاد مهاجم پیشین شهر خودرو در حالی که نیم فصل لیگ بیستم گزینه جدی استقلال بود حالا در حال مذاکره با پرسپولیس است.

لینک کوتاه کپی شد

مهاجم شهر خودرو امروز رضایت‌نامه خود را به دست آورد تا برای فصل اینده با خیال راحت پای مذاکره بنشیند. امین قاسمی نژاد در شرایطی مذاکره با پرسپولیس را آغاز کرده که سرخپوشان پس از جدایی شهریار مغانلو باید به فکر جذب مهاجم باشند.

به گزارش «شایانیوز»، روزنامه گل در اینستاگرام خود خبر مذاکرات جدی پرسپولیس و امین قاسمی نژاد را رسانه ای کرد و نوشت: امین قاسمی‌‌نژاد عصر امروز قرارداد خود را با باشگاه پدیده فسخ کرد.

یکی از گزینه‌های کادرفنی پرسپولیس برای تقویت خط حمله این تیم قاسمی‌نژاد است و به همین دلیل مدیربرنامه‌های این بازیکن پس از فسخ قرارداد با تیم مشهدی، عصر امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با مدیران این باشگاه برای انتقال وی به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی انجام داد.او نیم فصل تا آستانه استقلالی شدن پیش رفت وحالا رسما می داند که پیشنهاد استقلال را ندارد اتفاقی که شاید کار پرسپولیس را در جذب او آسان کند.

عصر امروز اما مدیران باشگاه پرسپولیس با مدیربرنامه این مهاجم جلسه‌ای را برگزار کردند. دو طرف شرایط‌شان را در این جلسه مطرح کردند ولی در این مذاکره نتیجه خاصی حاصل نشد و نماینده قاسمی نژاد و پس از آن جعفر سمیعی بدون صحبت خاصی در این مورد باشگاه را ترک کردند. این‌طور که پیداست تا به این‌جا این انتقال در مسیر مثبتی قرار ندارد و فعلا نمی‌توان این مهاجم را پرسپولیسی دانست مگر اینکه در روزهای آینده اتفاقات دیگری رقم بخورد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه