|

ریزش فالوورهای مغانلو؛ پرسپولیسی ها آنفالو کردند

تا پیش از قطعی شدن حضور مغانلو در سپاهان، مهاجم سابق پرسپولیس نزدیک به ۵۰۰ هزار دنبال کننده داشت که این آمار لحظه به لحظه در حال کم شدن است.

لینک کوتاه کپی شد

شهریار مغانلو مهاجم فصل گشته پرسپولیس امروز چهارشنبه سوم خرداد ماه رسما به سپاهان پیوست تا طلایی پوشان نصف جهان را در فصل آتی لیگ برتر همراهی کند. این بازیکن در حرکتی عجیب پس از سپاهانی شدن، تمامی پست‌های مربوط به پرسپولیس را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرد تا به نوعی ناراحتی هواداران سرخ را در پی داشته باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، پس از این اقدام پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی خواستار آنفالو کردن مهاجم سابق خود شده تا نشان دهند که حضور در پرسپولیس بوده که باعث شده دنبال کننده‌های زیادی داشته باشد.

تا پیش از قطعی شدن حضور شهریار مغانلو در سپاهان، مهاجم سابق پرسپولیس نزدیک به ۵۰۰ هزار دنبال کننده داشت که این آمار لحظه به لحظه در حال کم شدن است و با آنفالو شدن توسط پرسپولیسی‌ها با ریزشی حدودا ۱۰۰ هزار تایی روبرو بوده است که احتمالا این روند ادامه داشته باشد.

  • عدالت ارسالی در

    هم اکنون فالو های مغانلوبا 230kربزش به 263kرسید یعنی تاکنون دویست و سی هرارریزش این است قدرت هوادار پرسپولیس قابل توجه سایت های دشمن پرسپولیس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه