|

شهباززاده در سپاهان می ماند؟

سناریوی ایده‌ال برای نویدکیا و هواداران سپاهان، ادامه حضور سجاد شهباززاده در این تیم است تا او و مغانلو زوج مخوفی در خط حمله تشکیل دهند.

لینک کوتاه کپی شد

 با رسمی شدن انتقال شهریار مغانلو به سپاهان، حالا همه منتظر مشخص شدن وضعیت آقای گل لیگ بیستم هستند. سناریوی ایده‌ال برای محرم نویدکیا و هواداران سپاهان، ادامه حضور سجاد شهباززاده در این تیم است تا او و شهریار مغانلو زوج مخوفی در خط حمله این تیم تشکیل دهند منتهی هنوز معلوم نیست که شهباززاده با حضور مغانلو در سپاهان، بخواهد قراردادش با این تیم را تمدید کند.

به گزارش «شایانیوز»، روزنامه فرهیختگان در شماره امروزش به این موضوع پرداخته و نوشته حضور مغانلو در سپاهان به معنای نیمکت‌نشینی سجاد شهباززاده در این تیم است و آقای گل لیگ بیستم که اصلا علاقه‌ای به دور شدن از ترکیب اصلی ندارد، شاید جای مغانلو را در پرسپولیس بگیرد.

بر اساس این گزارش، پرسپولیس حاضر است 6 میلیارد تومان به شهباززاده بدهد منتهی رقم پیشنهادی سپاهان به این بازیکن بسیار بیشتر است و حالا باید دید شهباززاده چه تصمیمی درباره آینده‌اش خواهد گرفت.

از طرف دیگر اخبار غیررسمی حاکی از آن است که شهباززاده از پرسپولیس دور شده و به همین دلیل است که امین قاسمی‌نژاد – که دیشب مشخص شد در لیست استقلال نیست – به قهرمان لیگ لینک شده و حالا همه منتظر این هستند که ببینند شهباززاده تبدیل به یکی از بمب های نقل و انتقالات تابستانی خواهد شد یا نه.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه