|

این لژیونر به کدام تیم لیگ برتری می رود؛ سپاهان یا استقلال؟

جعفر سلمانی بازیکن تیم ملی و باشگاه پورتیموننزه پرتغال به طور حتم در فصل پیش رو در یکی از تیم های لیگ برتری بازی خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جعفر سلمانی بازیکن تیم ملی و باشگاه پورتیموننزه پرتغال به طور حتم در فصل پیش رو در یکی از تیم های لیگ برتری بازی خواهد کرد.

به گزارش «شایانیوز»،  این بازیکن به دلیل دستمزد کمی که از تیم پرتغالی می گیرد تصمیم گرفته در ادامه حضور در یک باشگاه لیگ برتری را تجربه کند. او که پیش از حضور در باشگاه پرتغالی در تیم صنعت نفت بازی می کرد حالا به دلیل دعوت به اردوی تیم ملی و لژیونر شدن با پیشنهادات خوبی از سوی تیم های گل گهر، سپاهان و استقلال مواجه شده است. او هم اکنون در حال برنامه ریزی برای سفر به تهران و عقد قرارداد با یک باشگاه داخلی است. البته از آنجایی که با باشگاه پورتیموننزه قرارداد دارد باید با دادن مبلغ رضایتنامه با یک تیم ایرانی قرارداد امضاء کند یا به صورت قرضی به بازی های لیگ برتر باز گردد.

با توجه به اینکه شرایط مالی باشگاه های گل گهر و سپاهان بهتر است به نظر می رسد جعفر سلمانی در نهایت پیراهن یکی از این دو تیم را برتن خواهد کرد که اولویت بدون شک سپاهان خواهد بود. ممکن است او به عنوان بازیکن قرضی به یکی از این دو تیم ملحق شود. جعفر سلمانی در تیم پورتیموننزه با پیام نیازمند دروازه بان فصل گذشته تیم سپاهان همبازی است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه