|

وضعیت مبهم مظاهری در استقلال؛ او تمدید می کند؟

مظاهری بعد از پایان تمرین در رختکن از بازیکنان استقلال خداحافظی کرده و به هواداران گفته وقتی من را نمی خواهند باید بروم!

لینک کوتاه کپی شد

آنطور که از شواهد بر می آید سرمربی و مدیریت باشگاه استقلال دیگر تمایلی به ادامه همکاری با رشید مظاهری ندارند. دروازه بان استقلال امروز بعد از دیدار با مددی با عصبانیت ساختمان باشگاه را ترک کرد اما در شرایطی که پیش بینی می کرد قرارداد خود را فسخ کند به مجموعه انقلاب رفت و با هم تیمی های خود به تمرین پرداخت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، البته مظاهری که از وضعیت خود رضایت ندارد ظاهرا بعد از پایان تمرین در رختکن از بازیکنان استقلال خداحافظی کرده و حتی بعد از خروج از محل تمرین به درخواست هواداران این تیم مبنی بر ماندن در استقلال واکنش نشان داده است. مظاهری به تعدادی از هواداران استقلال گفته وقتی من را نمی خواهند باید بروم!

فرهاد مجیدی هم در حاشیه تمرین امروز در خصوص وضعیت مظاهری به خبرنگاران گفت: این مسئله به خود او و باشگاه بستگی دارد، من دخالت نمی‌کنم اما علیرضا رضایی دروازه‌بانی که جذب کرده‌ایم با نظر خودم جذب شده است و به او اعتقاد دارم  او دروازه‌بان آینده تیم ملی است. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه