|

پیام عاشقانه مجیدی به قایدی؛ قلب منی!

مجیدی گفت: در دبی با مهدی صحبت کردم و دیدم که روحیاتش به گونه ای است که دوست دارد در امارات و تیم الاهلی بازی کند.

لینک کوتاه کپی شد

 مهدی قایدی یکی از بازیکنانی بود که طی دوران حضور فرهاد مجیدی در استقلال همواره جزو مهره های ثابت تیم به شمار می رفت و سرمربی آبی ها اعتقاد زیادی به او داشت؛ رابطه خوب مجیدی با وینگر جوان تیمش به حدی بود که بلافاصله پس از به گوش رسیدن زمزمه های جدایی قایدی از استقلال همه منتظر واکنش مجیدی بودند؛ سرمربی که ابتدا اعلام کرده بود اجازه جدایی به وینگر تیمش را نمی دهد اما امروز با دیدگاهی متفاوت در این مورد صحبت کرد. البته سرمربی استقلال در صحبت های امروز خود از توصیف جالبی برای ابراز میزان علاقه خود به مهاجم سابق تیمش استفاده کرد که تا کنون سابقه نداشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، مجیدی در حاشیه تمرین امروز استقلال با اشاره به این موضوع که مهدی قایدی برای تامین زندگی خود در آینده مثل هر بازیکن دیگری به دنبال عقد قراردادهای خوب است و انتقال او به الاهلی از نظر مالی به استقلال هم کمک زیادی کرد گفت: هیچ مربی نمی خواهد که بهترین بازیکن خود را از دست بدهد. مهدی نه تنها بهترین بازیکن من بود بلکه از نظر اخلاقی هم برای من بهترین بود. مهدی قلب من بود و در واقع قلبم را از من جدا کردند.

در مورد او نمی توانستم خودخواهی کنم. به هرحال فوتبالیست جوانی است و یک پیشنهاد خوب از کشور خارجی دریافت کرده است. به هر حال فوتبالیست ها هم باید زندگی آینده شان را تامین کنند. در دبی با مهدی صحبت کردم و دیدم که روحیاتش به گونه ای است که دوست دارد در امارات و تیم الاهلی بازی کند. من هم نخواستم که خودخواه باشم و بگویم که نه مهدی حتما باید در استقلال باشی.

مجیدی صحبت هایش را با این جمله که "بدون مهدی سخت است اما آینده او را در نظر گرفتم." ادامه داد تا نشان دهد بابت انتقال ستاره تیمش به الاهلی کدورتی از مدیریت باشگاه ندارد؛ او حتی در بخش دیگری از صحبت های خود از مدیریت باشگاه بابت همکاری در نقل و انتقالات هم تشکر کرد. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه