|

چه شد که مجیدی با جدایی قایدی موافقت کرد؟

مجیدی می گوید با قایدی تماس داشتم و متوجه شدم روحیاتش به گونه‌ ای است که می‌خواهد در دُبی بماند.

لینک کوتاه کپی شد

 تا قبل از پست اینستاگرامی شماره 10 سابق استقلال  و خداحافظی او با هواداران تیمش، آخرین اظهارنظر درباره این بازیکن مربوط به فرهاد مجیدی بود که جدایی او را منتفی اعلام کرده بود منتهی قایدی نهایتا تصمیم گرفت فوتبالش را در لیگ امارات ادامه دهد و باشگاه استقلال هم بارها روی این نکته تاکید کرد که فرهاد مجیدی موافق این انتقال بوده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، سرمربی استقلال در حاشیه اولین تمرین تیمش، درباره جدایی قایدی به خبرنگاران گفته است: قرارداد قایدی با الاهلی از لحاظ مالی برای استقلال هم خوب بود و باشگاه توانست بخشی از بدهی‌های خود را پرداخت کند. من از باشگاه الاهلی شناخت داشتم و با این تیم، قهرمان لیگ امارات شدم. مدیران الاهلی از مثبت‌ترین و بهترین انسان‌هایی هستند که در زندگی‌ام دیده‌ام و برای مهدی آرزوی موفقیت می‌کنم.

مجیدی هم مثل مددی اعتقاد دارد که قایدی دوست داشته در خارج از ایران به فوتبالش ادامه دهد. نکته مهم صحبتهای مجیدی در مورد قایدی، واکنش او به شایعاتی است که در فضای مجازی درباره نقش سرمربی استقلال در حضور قایدی در شباب الاهلی منتشر شده بود. مجیدی درباره این موضوع گفته است: همه مرا می‌شناسند و این حرف‌ها نه برای من مهم است، نه توجهی به آن می‌کنم. کار خودم را انجام می‌دهم و خانواده‌ام از سال 2001 در دُبی هستند. به این شهر می‌روم و می‌آیم. فقط با قایدی تماس داشتم و متوجه شدم روحیاتش به گونه‌است که می‌خواهد در دُبی بماند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه