|

عصبانیت مجیدی از مددی به قایدی ربط داشت؟

با توجه به اینکه استقلال در فیفا پرونده دارد امکان جذب بازیکن خارجی برایشان وجود دارد به همین دلیل مجیدی حسابی از دست مدیران عصبانی است.

لینک کوتاه کپی شد

شب گذشته بود که خبری مبنی بر استعفای فرهاد مجیدی از سمت سرمربیگری استقلال منتشر شد، هرچند در کسری از ثانیه باشگاه این خبر را تکذیب کرد. بعد از انتشار این اخبار عنوان شد مجیدی از اینکه مددی بدون هماهنگی جواد زرینچه را به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال انتخاب کرده است دلخور است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری، با این حال پیگیری خبرنگاران نشان می دهد که پشت پرده دلخوری مجیدی از مددی بسیار فراتر و مهمتر از انتخاب جواد زرینچه است؛ روزی که مجیدی رضایت داد قائدی ترانسفر شود مددی به او قول داد 2 بازیکن خارجی در حد قائدی جذب می شوند اما مدیران استقلال تازه متوجه شده اند که چون در فیفا پرونده دارند، فدراسیون فوتبال به آنها اجازه جذب بازیکن خارجی نمی دهد.

در یکی دو روز گذشته باشگاه استقلال بارها از فدراسیون فوتبال برای جذب بازیکن خارجی استعلام کرده و هر بار به این باشگاه اعلام شده است که این تیم به هیچ عنوان امکان استخدام مربی و بازیکن خارجی ندارد. کار به جایی رسیده که آبی ها برای استخدام شیمبا که سال ها درفوتبال ایران حضور دارد هم مجبور هستند از فدارسیون فوتبال استعلام بگیرند.

این موضوع فرهاد مجیدی را به شدت عصبانی کرده است تا جایی که او مدعی شده بهترین بازیکنش را با اعتماد به حرف مددی از دست داده است و اگر نتواند بازیکن خارجی جذب کند کار این تیم در نقل و انتقالات بسیار سخت خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه