|

ریسک بزرگ یحیی برای فسخ قرارداد یک پرسپولیسی

سعید حسین پور در شرایطی قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرده که این تیم هنوز جایگزینی برای نوراللهی ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

 پرسپولیس روز گذشته قرارداد سعید حسین پور یکی از هافبک هایش را فسخ کرد. حسین پور که در دوران برانکو فرصت حضور در ترکیب پرسپولیس را به دست آورده بود نشان داد بازیکن آینده داری است، ولی ترافیک بازیکنان در پست هافبک دفاعی باعث شد تا او در دوران یحیی گل محمدی به صورت قرضی راهی ماشین سازی شود.

به گزارش «شایانیوز»، سقوط ماشین سازی به دسته پایین‌تر از یک سو و اتمام قرارداد قرضی حسین پور با این باشگاه از سوی دیگر، باعث شد تا حسین پور دوباره بازیکن پرسپولیس محسوب شده و برای روشن شدن وضعیت قراردادش راهی باشگاه شود. پرسپولیس، اما در عین ناباوری قرارداد این بازیکن را فسخ کرد تا حسین پور حالا بازیکن آزاد محسوب شود.

این اقدام در شرایطی از سوی یحیی گل محمدی صورت گرفته که سرخ‌های تهران احمد نواللهی را از دست داده اند و وضعیت قرارداد کمال کامیابی نیا هم روشن نیست. کمال قرادادش با پرسپولیس تمام شده و هنوز آن را تمدید نکرده است. از آنجا که فقط میلاد سرلک برای گل محمدی در این پست باقی مانده است به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها با فسخ قرارداد حسین پور یا عجله کرده اند یا اینکه دست به ریسک بزرگی زده اند. اگرچه پرسپولیسی‌ها امیدوارند خیلی زود جانشین نوراللهی را جذب کنند، ولی شرایط حرفه‌ای ایجاب می‌کرد تا ورود بازیکن جدید، قرارداد سعید حسین پور فسخ نمی‌شد تا در صورت نیاز او بتواند پرسپولیس را در بازی‌های حساس پیش رو کمک کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه