|

مهدی ترابی هم به امارات می رود؟

روز گذشته شایعه شد که یکی از تیم‌های اماراتی با رقمی بسیار بالا برای جذب مهدی ترابی، یکی دیگر از چهره‌های مطرح پرسپولیس اقدام کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

حل شدن مشکل اسم لیگ امارات تبدیل به معضلی جدید برای باشگاه‌های ایرانی شده است. در شرایطی که در هشت سال اخیر فقط تیم‌های قطری بودند که برای باشگاه‌های بزرگ ایران دردسر ایجاد کرده و ستاره‌ها را از لیگ برتر ایران جدا می‌کردند حالا امارات هم به این فهرست اضافه شده است.

به گزارش «شایانیوز»، بعد از آنکه احمد نوراللهی و مهدی قایدی، دو ستاره تیم‌های پرسپولیس و استقلال به لیگ امارات رفته اند حالا خبر می‌رسد تیم‌های حاضر در این لیگ، بقیه ستاره‌های ایرانی را هم زیر نظر گرفته اند. در این میان، روز گذشته شایعه شد که یکی از تیم‌های اماراتی با رقمی بسیار بالا برای جذب مهدی ترابی، یکی دیگر از چهره‌های مطرح پرسپولیس اقدام کرده است.

اگرچه به نظر می‌رسد پیشنهاد مهدی ترابی صحت داشته باشد، ولی بعید است مهدی ترابی از پرسپولیس جدا شود. او فصل گذشته بعداز خروج از پرسپولیس و پیوستنش به لیگ قطر، خیلی زود پشیمان شد و به پرسپولیس برگشت. در واقع مهدی ترابی نیم فصل دوم فصل گذشته به پرسپولیس برگشت و قرارداد یک سال و نیمه‌ای امضا کرد. به همین دلیل او با باشگاه پرسپولیس یک فصل دیگر قرارداد دارد و اگر هم بخواهد نمی‌تواند از پرسپولیس جدا شود. پس حتی اگر پیشنهاد سنگین اماراتی‌ها صحت داشته باشد مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس است و این باشگاه علاقه‌ای به فروش او ندارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه