|

پرسپولیس با پدیده لیگ برتری مذاکره می کند؟

برزگر گفت: با آقا یحیی صحبت نکردم اما صحبتی با شکوری و دیگران داشتم. باید ببینم در روزهای آتی چه اتفاقی پیش می‌آید.

لینک کوتاه کپی شد

 آریا برزگر که در لیگ یک گل های حساسی را برای تیم فجرسپاسی به ثمر رساند و در نهایت این تیم به لیگ برتر صعود کرد، گفت: بازیکن سرباز نیستم و نیم فصل قرضی به فجر سپاسی رفتم.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی، آریا برزگر پس از اتمام جلسه خود با ابراهیم شکوری در باشگاه پرسپولیس در بین خبرنگاران حاضر شد و اظهار داشت: منتظر تصمیم کادر فنی هستم و به من گفته‌اند سه‌شنبه تکلیفم مشخص می‌شود. آریا برزگر در باره احتمال جدایی یا ادامه حضور قرضی‌اش در تیم دیگر پاسخ داد: چیزی مشخص نیست و به من در این باره چیزی نگفته‌اند.

01450737

مهاجم جوان پرسپولیس درباره اینکه آیا وی به عنوان بازیکن سرباز به فجر سپاسی منتقل شده و قرار است همچنان در این تیم بماند، توضیح داد: من بازیکن سرباز نیستم، همه این موضوع را می‌گویند اما درست نیست. نیم فصل قرضی به تیم فجر سپاسی رفتم.

برزگر در خصوص اینکه آیا در روزهای اخیر صحبتی با یحیی گل محمدی داشته گفت: با آقا یحیی صحبت نکردم اما صحبتی با شکوری و دیگران داشتم. باید ببینم در روزهای آتی چه اتفاقی پیش می‌آید. البته زمانی که من در باشگاه بودم جعفر سمیعی مشغول تمدید امید عالیشاه بود و نتوانست با من صحبت کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه