|

اولین پاتک سپاهان به استقلال

بعد از خداحافظی سیدحسین از استقلال و لژیونر شدن پیام نیازمند، همه چیز برای ورود سیدحسین حسینی به اصفهان و امضای قرارداد با سپاهان مهیا است.

لینک کوتاه کپی شد

نامه خداحافظی سیدحسین حسینی خطاب به هواداران استقلال در اینستاگرام آنهم درست ۴ روز بعد از آنکه خبر رسید دو طرف به توافق رسیده اند حسابی بحث برانگیز شده است. شایعه شده که بعد از توافق اولیه، سیدحسین حسینی دیگر جوابی به مسئولان باشگاه استقلال نداده است تا آن‌ها را نگران کند.

به گزارش «شایانیوز»، در این بین علیرضا رضایی، دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پیکان هم با عقد قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست تا زمزمه‌های جدایی سیدحسین حسینی بیشتر به گوش برسد. البته او بعد از اینکه متوجه شد رشید مظاهری در استقلال ماندنی است و احتمالا دوباره قرار نیست شماره یک باشد، تصمیمش برای جدایی را گرفته بود.

حالا بعد از خداحافظی سیدحسین از استقلال و البته لژیونر شدن پیام نیازمند، همه چیز برای ورود سیدحسین حسینی به اصفهان و امضای قرارداد با سپاهان مهیا است. سپاهان پیش‌تر به هر دو دروازه بان استقلال پیشنهاد داده بود و منتظر بود تا یکی از آن‌ها را به خدمت بگیرد. در این بین، سیدحسین حسینی پیشنهادی هم از باشگاه گل گهر داشت که بعد از طولانی شدن روند مذاکرات، گل گهر به سراغ محسن فروزان رفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه