|

2 شرط عجیب رضا اسدی برای بازی در پرسپولیس

رضا اسدی، یکی از هافبک‌های مدنظر یحیی گل‌محمدی پیشنهادی ۲۰ میلیاردی که با آپشن‌هایش به ۲۵ میلیارد نیز می‌رسد به پرسپولیس ارائه کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

«درخواست‌های چند میلیارد تومانی بازیکنان از باشگاه‌ها»، شاید این پدیده جدیدترین اتفاق در بازار نقل‌ و انتقالات فوتبال ایران باشد. اگر پیش‌تر گفته می‌شد که فلان بازیکن با ۷۷۷ یا ۹۹۹ میلیون تومان گران‌ترین بازیکن نقل‌ و انتقالات بود، اما حالا قیمت بازیکن‌ها با رشد چند برابری مواجه‌ شده و حتی معمولی‌ترین بازیکنان نیز درخواست‌های ۴ میلیارد تومانی به بالا را به باشگاه‌های خواهان خود ارائه می‌کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرهیختگان، دو روز پیش بود که فرهاد مجیدی در یک گفت‌وگوی کوتاه عنوان کرد از شنیدن درخواست‌های عجیب بازیکنان جدید و قدیمی این تیم در جلسه هیات‌مدیره باشگاه شگفت‌زده شده است. او حتی عنوان کرد که اگر این مبالغ را به چشم نمی‌دید باور نمی‌کرد. ماجرا، اما صحت دارد. بازیکنان فوتبال ایران که پس از رفع مشکل برای حضور در لیگ امارات، پیشنهاد‌های میلیاردی دارند، ترجیح می‌دهند در ایران بمانند و همین مبالغ یا نزدیک به آن را دریافت کنند. آن‌ها دیگر به یک یا دو میلیارد تومان راضی نیستند و پیشنهادهای‌شان به فراتر از ۸ و ۱۰ میلیارد تومان رسیده است.

جالب است بدانید استراتژی چند باشگاه نیز بر همین اساس است و آن‌ها با ارائه ارقام نجومی و عجیب و غریب به بازیکنان، سعی در حذف رقبا دارند. به‌ عنوان مثال جالب است بدانید یکی از خرید‌های جدید باشگاه پرسپولیس که با قراردادی ۴ میلیارد تومانی به این تیم پیوسته، در فصل نقل‌وانتقالات از یک باشگاه صنعتی پیشنهادی ۹ میلیاردی داشته است، اما به دلیل آنکه در سال جام جهانی ترجیح می‌دهد اصطلاحا «توی چشم» باشد، این پیشنهاد را رد کرده است.

شرط عجیب برای پرسپولیس

بالا رفتن قیمت بازیکنان استقلال و پرسپولیس در فصل نقل‌ و انتقالات کار مدیران باشگاه‌ها را برای تمدید با آن‌ها دشوار کرده است. اتفاقی که بازیکنان را از باشگاه‌های محبوب دوران کودکی‌شان دور می‌کند و به باشگاه‌های دیگر می‌فرستد. احمد مددی و جعفر سمیعی، اما این روز‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا با کمک هواداران متمول خود، بازیکنان مدنظر سرمربی تیم‌شان را جذب کنند و دلالان در مقابل باشگاه‌ها به صف شده‌اند. در این راستا، اما خبر جالبی به گوش‌مان رسید که بد نیست با شما در میان بگذاریم.

یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس گفته که رضا اسدی، یکی از هافبک‌های مدنظر یحیی گل‌محمدی پیشنهادی ۲۰ میلیاردی که با آپشن‌هایش به ۲۵ میلیارد نیز می‌رسد به پرسپولیس ارائه کرده است. رقمی حیرت‌انگیز که به‌ نظر می‌رسد در صورت توافق، دست‌کم تا نصف تقلیل پیدا کند. اسدی که فصل گذشته در سنت پولتن اتریش ۱۴۳ دقیقه در ۸ بازی برای تیمش به میدان رفت و فقط یک بازی فیکس بود، البته یک شرط هم برای یحیی گذاشته و از او خواسته که هرگز در پست دفاعی برای تیمش به میدان نرود و هافبک دفاعی باشد.

ظاهرا بازی کردن این بازیکن در پست دفاع برای تراکتور موجب‌ شده تا او در سنت پولتن نیز به مشکل بخورد و مسئولان باشگاه اتریشی به او اعلام کرده‌اند بدنش از فرم هافبک خارج شده است. هرچند مصدومیت نیز عامل مهمی برای بازی نکردن اسدی در اتریش بود، اما به هر حال او به‌خوبی می‌داند که پس از یک دوره افت در اتریش، حالا باید بازی کند تا شاید تجربه حضور در جام جهانی را به کارنامه خود اضافه کند.

  • امیرعلی ارسالی در

    خیلی دستمزدش زیاده فکر نکم بتونیم بگیریمش

دیدگاه تان را بنویسید