|

خبر ویژه گل محمدی جذب شهباز زاده بود؟

برخی منابع نیز از بازگشت سجاد شهبازاده به میز مذاکره خبر داده و نوشته اند منظور گل محمدی از خبر ویژه امشب جذب این ستاره سپاهان بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

 برخی منابع از پرسپولیسی شدن لژیونر مطرح ایرانی خبر دادند اما برخی منابع دیگر تاکید کردند که به توافق نهایی نزدیک شده‌اند اما هنوز قراردادی منعقد نشده است.

به گزارش «شایانیوز»، برخی منابع از توافق قطعی رضا اسدی با پرسپولیس خبر داده و اعلام کردند رضا اسدی رسماً با عقد قراردادی به باشگاه پرسپولیس پیوست و جانشین احمد نوراللهی در این تیم شد. پس از قطعی شدن جدایی احمد نوراللهی از تیم پرسپولیس، مسئولان این باشگاه مذاکرات خود را با گزینه های جانشینی این بازیکن به شکل جدی تری پیگیری کردند.

عصر امروز محمد آبشک، هافبک فصل گذشته فولاد همراه با مدیر برنامه های خود به باشگاه پرسپولیس رفت اما مذاکرات طرفین به توافق قطعی و امضای قرارداد منجر نشد.

رضا اسدی، هافبک سابق تیم های تراکتور، سایپا و نفت تهران که سال گذشته در تیم سنت پولتن اتریش بازی کرده دیگر گزینه‌ای است که سرخ‌پوشان همزمان با آبشک، مذاکراتی جدی با وی و نماینده اش انجام داده اند.

با این وضعیت باید دید آیا در روزهای آتی وی برای عقد قرار داد رسمی در باشگاه پرسپولیس حاضر می‌شود؟

برخی منابع نیز از بازگشت سجاد شهبازاده آقای گل لیگ برتر به میز مذاکرات خبر داده و نوشته اند منظور گل محمدی از خبر ویژه امشب جذب این ستاره سپاهان بوده است.

منبع: نشان آنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه