|

بازیکن پرسپولیس بعد از کرونا دو ساله قرارداد بست

امید عالیشاه پس از تمدید قرارداد با پرسپولیس اظهار داشت: باعث غرور و افتخار من است که نزدیک به یک دهه پیراهن ارتش سرخ را به تن دارم.

لینک کوتاه کپی شد

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه کاپیتان سرخپوشان با حضور در محل باشگاه و پس از گفت‌وگو با جعفر سمیعی مدیر عامل، قرارداد خود با سرخپوشان ایران را تمدید کرد. امید عالیشاه که در نقل و انتقالات تابسانی سال 1392 به پرسپولیس پیوست، در این مدت یک بار از جمع سرخپوشان جدا شد که به گذراندن دوره سربازی در تیم تراکتور تبریز مربوط می‌شد. قرارداد این بازیکن برای دو فصل تمدید شده است.

به گزارش «شایانیوز»، امید عالیشاه پس از تمدید قرارداد با پرسپولیس اظهار داشت: باعث غرور و افتخار من است که نزدیک به یک دهه پیراهن ارتش سرخ را به تن دارم. خوشحالم این موضوع ادامه دار شده است و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم و باعث خوشحالی هواداران مان شویم.

 بازیکنی که بگوید بازی نمی‌کنم و خوشحالم، دروغ می گوید

وی در مورد اینکه در ابتدای فصل گذشته نیمکت‌نشین بود اما در ادامه به جایگاه ثابت خود در تیم رسید گفت: خوشحالم که توانستم ذره‌ای کوچک به تیمم کمک کنم. قبلاً هم گفتم بازیکنی که بگوید بازی نمی‌کنم و خوشحالم، دروغ می گوید. هر بازیکنی بتواند به تیمش کمک کند خوشحال است.

هافبک پرسپولیس در مورد بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و انیدواری هواداران به کسب قهرمانی عنوان کرد: از الان نمی‌توانیم درباره قهرمانی حرف بزنیم. پله اول ما بازی با استقلال تاجیکستان است. ما کار خیلی سختی داریم. مطمئنا استقلال تاجیکستان توسط کادر فنی آنالیز شده است. امیدوارم با تمرینات خوب به آمادگی لازم برسیم  و آن زمان می توانیم به مراحل بعد فکر کنیم.

پرسپولیس مانند قطار در حال حرکت است

وی درباره بازیکنان جدا شده پرسپولیس تصریح کرد: خیلی مهم است استخوان‌بندی تیم حفظ شود. به هر حال فوتبال است و خیلی ها می آیند و می روند. قبلاً هم گفتم پرسپولیس مانند قطار در حال حرکت است. شاید خیلی ها به آن سنگ بزنند. شاید خیلی‌ها هم در میانه راه پیاده شوند. این موضوع در مورد کادر فنی و مدیریت هم صدق می‌کند. مهم این است پرسپولیس راه خودش را می‌رود. همین‌جا تشکر ویژه از احمد نوراللهی و حسین کنعانی زادگان می‌کنم. آنها واقعاً در گرما و سرما پای تیم ماندند. من دیدم حسین کنعانی با مچ پای آسیب دیده اش بازی می‌کرد و احمد نوراللهی هم 10 هفته با کمردرد بازی کرد. شاید خیلی از مردم عادی نتواند با آن کمر درد راه بروند ولی نوراللهی تمام تلاشش را کرد.

من با پرسپولیس بحث مالی نداشته و ندارم

عالیشاه در پایان یادآور شد: یک گله هم از برخی رسانه ها داشتم. یک سری مبالغ اعلام کردند و گفتند عالیشاه برای تمدید قرارداد پیشنهاد 10 تا 12 میلیاردی داشته است که این موضوع درست نیست. اگر من دیر به باشگاه آمدم به دلیل این بود که تست دادم و تست کرونای من مثبت بود. دو روز بعد دوباره تست دادم منفی شد، بعد از آن برای سومین بار تست دادم که در کمال تعجب دوباره مثبت شد. به همین خاطر پروسه حضور من در باشگاه طولانی شد وگرنه من با پرسپولیس بحث مالی نداشته و ندارم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه