|

آخرین خبرها از بازار داغ نقل و انتقالات پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس امروز نیز روند نقل و انتقالاتی خود را با تمدید قرارداد با یک بازیکن و جذب احتمالی دو بازیکن دنبال خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

 پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی خود برای تقویت تیم در فصل بیست و یکم را با تمدید قرارداد وحید امیری و مهدی شیری و در ادامه جذب علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی دنبال کرده است و این در حالیست که آنها شهریار مغانلو، محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نوراللهی را از دست داده‌اند تا اوضاع چندان برای آنها مثبت پیش نرود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، اکنون گفته می‌شود این باشگاه امروز نیز برنامه نقل و انتقالاتی خود را دنبال خواهد کرد و در این رابطه با یک بازیکن تمدیدی و دو بازیکن مدنظر به دنبال توافق خواهند بود. امید عالیشاه، علی نعمتی، آبشک، اسدی و شهباززاده مهره هایی به شمار می روند که انتظار می رود امروز خودشان یا مدیر برنامه هایشان در محل باشگاه پرسپولیس حاضر شوند. البته که بازیکنان دیگری نیز احتمالا مدنظر یحیی گل محمدی قرار دارند که شاید در سکوت بیشتری برای عقد قرارداد خودشان را به باشگاه پرسپولیس برسانند.

 در این مطلب مشاهده های خبرنگار "ورزش سه" که مقابل باشگاه پرسپولیس مستقر است را در کسری از ثانبه به اطلاع شما خواهیم رساند.

15:48- امید عالیشاه به همراه ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس در محل کنفرانس خبری برای پاسخگویی به خبرنگاران حاضر شده است.

15:41- از دقایقی بعد امید عالیشاه در مقابل خبرنگاران صحبت خواهد کرد. این بازیکن دقایقی پیش با مدیران پرسپولیس برای تمدید قرارداد به توافق رسید.

15:15- علی نعمتی مدافعی که به شدت مورد توجه یحیی گل محمدی قرار دارد، در مشهد حضور دارد و در جلسه ای با حمیداوی. این بازیکن اگر بتواند به موقع نامه فسخ بگیرد، با اولین پرواز به تهران می آید تا قراردادش را با پرسپولیس ثبت کند.

15:03- آریا برزگر در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و در گفتگوی کوتاهی که با خبرنگاران داشت، تاکید کرد مشکل خدمت سربازی ندارد و برای مشخص شدن تکلیفش در انتظار تصمیم کادر فنی است.

15:00- امید عالیشاه با حضور در دفتر باشگاه و مذاکراتی که با سمیعی داشت، به توافق رسید و برای 2 فصل دیگر در پرسپولیس حضور خواهد داشت.

14:40- مدیر برنامه های نعمتی وارد باشگاه شد. او در گفتگو با خبرنگاران در مورد ماجرای مسئولان مشهدی و حمیدواری  توضیح داد و اینکه جلسه به سود حمیداوی صادر شده است. نتها نگرانی مدیر برنامه های نعمتی در این گفتگوی کوتاه ضرب الاجل یک روزه ای بوده که باشگاه پرسپولیس برای اضافه شدن علی نعمتی به جمع سرخپوشان تعیین کرده است.

13:29- جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس لحظاتی پیش وارد ساختمان این باشگاه شد تا مذاکره برای تمدید قرارداد با امید عالیشاه را دنبال کند. گفته می‌شود او در هماهنگی با یحیی گل محمدی مذاکراتی نیز در بیرون از ساختمان باشگاه با گزینه مدنظر این تیم داشته است.

13:10- امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس سومین بازیکنی است که برای تمدید قرارداد وارد باشگاه شده و باید دید به توافق نهایی با سرخپوشان خواهد رسید؟

13:01- امیر روستایی بازیکن قرضی پرسپولیس به باشگاه پیکان برای گفتگو با مدیران پرسپولیس و مشخص شدن آینده‌اش وارد ساختمان باشگاه شد. گفته می‌شود باشگاه بار دیگر روند مذاکره برای انتقال قرضی او را دنبال خواهد کرد.

12:40- آریا برزگر مهاجم جوان پرسپولیس که فصل گذشته به صورت قرضی راهی فجرسپاسی شده بود، با حضور در ساختمان باشگاه وضعیت خود برای فصل آینده را دنبال خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه