|

تمام داشته و نداشته های استقلال تا به امروز در نقل و انتقالات

استقلال برای حضور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و فصل آینده فوتبالی کشور با کمبود بازیکن مواجه است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال برای حضور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و فصل آینده فوتبالی کشور با کمبود بازیکن مواجه است و با وجود تلاش‌هایی که صورت گرفته هنوز بازیکن بزرگی به این تیم نپیوسته است.

به گزارش «شایانیوز»،  هفدهم مرداد و در ورزشگاه نقش جهان تیم استقلال در حالی که می‌توانست به یکی از دو جام معتبر فوتبال ایران برسد، با پذیرفتن شکست در ضربات پنالتی مقابل فولاد این امکان را از دست داد تا شاگردان مجیدی مثل فصل گذشته بدون جام به کار خود پایان دهند.

بعد از شکست در فینال جام حذفی عملاً فصل نقل و انتقالات برای استقلال آغاز شد و کار سخت مدیریت و کادر فنی این تیم پیش روی آنها قرار گرفت تا نسبت به تمدید قرارداد تعداد زیادی بازیکن اقدام کرده و به موازات آن بازیکنان مورد نیاز را هم جذب کنند.

پیش از آغاز رسمی نقل و انتقالات استقلال، میلیچ از جمع آبی پوشان جدا شد و با نزدیک شدن به روزهای پایانی مشخص شد دیاباته در لیست بازیکنان مورد نیاز برای تمدید قرار ندارد تا این دو خارجی اولین خروجی‌های تیم باشند.بلافاصله بعد از پایان جام حذفی یکی از بازیکنان برتر فصل گذشته استقلال به نام محمد نادری هم با آبی‌ها خداحافظی کرد و راهی ترکیه شد تا نام وی به عنوان خروجی سوم ثبت شود.

با استناد به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه استقلال، از ۷ بازیکن قرارداد تمام شده، ۵ نفر در لیست تمدید قرار داشتند که به این ۵ نفر باید محمد دانشگر و رشید مظاهری را هم که قراردادهای مشروط دارند اضافه شوند. مهدی قایدی هم در آستانه ترانسفر قرار داشت و با اینکه گفته می‌شود این موضوع منتفی است، اما باز هم ممکن است آبی‌ها به یک پیشنهاد وسوسه برانگیز برخورد کرده و نظرشان در این خصوص برگردد.

شنبه شب نیز مدیران و اعضای کادر فنی استقلال ۳ جلسه مهم داشتند که خروجی آن دو بازیکن جدید برای استقلال و یک جلسه ناموفق در تمدید قرارداد با ارسلان مطهری بود.

امیر حسین حسین زاده با ۲۰ سال سن به عنوان هافبک بازی ساز از تیم سایپا به استقلال پیوست تا نخستین خرید این فصل استقلال باشد و پس از وی نیز زبیر نیک نفس هافبک ۲۸ ساله تیم فولاد خوزستان به عنوان دومین بازیکن جدید این تیم قراردادش را منعقد کرد.

با اینکه استقلال خریدهایش را آغاز کرده، اما هنوز بازیکن بزرگی را به خدمت نگرفته و حتی با بازیکنان بزرگ خودش هم تمدید نکرده است و همچنان نگرانی هواداران این تیم باقیست. باید دید آبی‌ها که تا امروز دو هفته طلایی برای بستن تیم را از دست داده‌اند، از امروز به بعد چگونه عمل کرده و چه بازیکن جدیدی به خدمت گرفته و با کدام یک از بازیکنان جدیدشان تمدید می‌کنند.‌مهدی قایدی ستاره فصل قبل استقلال هنوز برای ادامه همکاری با این تیم بلاتکلیف است

تمام داشته‌های واقعی استقلال تا امروز فارغ از اخبار و شایعات نقل و انتقالاتی عبارتند از؛

دروازه‌بان؛ سینا سعیدی فر

مدافع میانی؛ محمد حسین مرادمند، سینا خادم پور، عارف غلامی (جراحی رباط صلیبی)

مدافع و وینگر راست؛ وریا غفوری، سید احمد موسوی، سبحان خاقانی، آرش داجیلری

مدافع و وینگر چپ؛ متین کریم زاده، بابک مرادی

هافبک دفاعی؛ مهدی مهدی پور، سعید مهری، زبیر نیک نفس

هافبک بازی ساز؛ امیر حسین حسین زاده

مهاجم؛ آرمان رمضانی

بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده و در انتظار تمدید قرار دارند؛

دروازه‌بان؛ سید حسین حسینی و رشید مظاهری

مدافع میانی؛ محمد دانشگر، سیاوش یزدانی

هافبک دفاعی؛ مسعود ریگی، آرش رضاوند

هافبک بازی ساز؛ فرشید اسماعیلی

وینگر چپ؛ داریوش شجاعیان

مهاجم؛ ارسلان مطهری

بازیکنی که در عین داشتن قرارداد احتمال جدایی‌اش وجود دارد؛

مهاجم؛ مهدی قایدی

بازیکنانی که تحت قرارداد استقلال هستند و به صورت قرضی در تیم‌های دیگر بازی کردند و شانس بازگشت به این تیم را دارند؛

وینگر چپ؛ محمد بلبلی

هافبک بازی ساز؛ رضا آذری

مهاجم کاذب؛ فردین رابط

مهاجم؛ سجاد آقایی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه