|

فرشاد فرجی آپارتمانش را فروخت تا با پرسپولیس قرارداد ببندد

پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی برای تقویت خط دفاعی سراغ فرشاد فرجی رفت و او را با قرارداد 600 میلیونی جذب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در هفته‌های پایانی لیگ برتر فرشاد فرجی بود که شنیدیم با قراردادی ۶۰۰ میلیون تومانی به این تیم پیوسته است! لطفا تعجب نکنید! پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی بعد از جذب مهدی ترابی و شهریار مغانلو برای تقویت خط دفاعی سراغ فرشاد فرجی رفت.

به گزارش«شایانیوز»، مدافع شمالی سابق تیم‌های راه آهن، نساجی و پدیده مشهد که پیش از این نیز مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته بود، ولی به دلیل مشکلات رضایتنامه در تحقق این انتقال ناکام مانده بود، این بار شخصا دست به کار شد. فرجی که با درخواست ۳ میلیاردی صدور رضایتامه مواجه شده بود و پرسپولیس به وی اعلام کرده بود شخصا پیگیر باشد با پرداخت ۲ میلیارد تومان مجوز جدایی از این تیم را دریافت کرد. او آپارتمان شخصی خودش در شمال را فروخت و بالاخره رضایت تیم پدیده مشهد را جلب کرد.

اما نکته جالب‌تر رقم قرارداد فرشاد فرجی در نیم فصل دوم لیگ بیستم بود. این مدافع میانی مازندرانی که به قول خودش خانواده‌ای پرسپولیسی دارد نه تنها آپارتمان شخصی اش را برای پوشیدن پیراهن قرمز فروخت بلکه با قراردادی ارزان و ۶۰۰ میلیون تومانی به این تیم پیوست.

البته مدیران پرسپولیس در هنگام عقد قرارداد با فرشاد فرجی به او قول دادند در سال ۱۴۰۰ و لیگ بیست و یکم خُرد خُرد یک میلیارد تومان از پول رضایتنامه این بازیکن را به خودش پرداخت کنند! شاید آن لحظه خوشبین‌ترین هواداران پرسپولیس هم فکرش را نمی‌کردند فرشاد فرجی بتواند در این تیم خوش بدرخشد.

زمانی که پیش از دیدار برگشت برابر آلومینیوم اراک، سید جلال حسینی از ناحیه زانو احساس مصدومیت کرد، فرشاد فرجی جانشین کاپیتان شد و توانست در کنار محمد حسین کنعانی زادگان خط دفاع پرسپولیس را بیمه کند. عملکرد فرشاد فرجی به قدری خوب و امیدوارکنند بود که بسیاری از نگرانی‌ها درخصوص جدایی محمد حسین کنعانی زادگان مرتفع شد.

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه