|

حسن یزدانی جریمه می شود؟

یک منبع در کمیته برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: حسن یزدانی باید در قبال رفتار خود پاسخگو باشد و شاید جریمه شود.

لینک کوتاه کپی شد

فدراسیون کشتی ایران اعلام کرد با توجه به اینکه «دیوید تیلور» آمریکایی در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم المپیک توکیو مقابل حسن یزدانی در چندین صحنه به صورت زانو زده از تشک بیرون رفت، فدراسیون کشتی پیگیری خود را در این زمینه از کمیته داوران اتحادیه جهانی کشتی به انجام رساند.

به گزارش«شایانیوز»، بر این اساس این موضوع در کلینیک داوری صبح امروز مسابقات مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه قاضی موافق دادن امتیاز به حسن یزدانی بود، اما داور وسط و رئیس تشک با این امر مخالف بودند، نتیجه بر دادن امتیاز به حسن یزدانی بود و احتمال اینکه داور وسط و رئیس تشک بابت این اشتباه مورد برخورد کمیته داوران اتحادیه قرار بگیرند، زیاد است.

احتمال جریمه حسن یزدانی از سوی کمیته برگزاری بازی‌ها

همچنین کمیته برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ شاید حسن یزدانی را به دلیل رفتار تهاجمی‌اش پس از فینال وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جریمه کند. یک منبع در کمیته برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو پس از پایان بازی فینال وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد درباره رفتار تهاجمی حسن یزدانی، کشتی‌گیر ایرانی گفت: حسن یزدانی باید در قبال رفتار خود پاسخگو باشد و شاید جریمه شود. این یک رفتار غیرقابل قبول است.

حسن یزدانی پس از باخت به کشتی‌گیر آمریکایی با عصبانیت فراوان وارد منطقه گرم کردن ورزشکاران شد. او در این محل فریاد کشید، تمامی تجهیزات اطراف خود را پرت کرد و به دیوار کوبید. خبرگزاری تاس نیز از قول یکی از مسئولان مسابقات نوشته است که یزدانی ممکن است به دلیل رفتار غیر ورزشی در محوطه گرم کردن کشتی‌گیران، جایی که همه ورزشکاران در آن حضور داشتند جریمه شود.

به گفته تاس یزدانی با صدای بلند فریاد می‌زده و با مشت به دیوارها کوبیده است‌. همچنین در خبر قید شده یزدانی اطرافیان خود را به کناری هل می‌داده است. تاس از قول این مقام برگزار کننده مسابقات نوشته ممکن است یزدانی به دلیل این رفتار تنبیه شود چرا که این واکنش‌ها غیرقابل قبول است.

تصاویری که رفتار تند یزدانی را پس از این مسابقه نشان می دهد را در زیر ببینید:

156644

156637

156636

156639

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه