|

خداحافظی سیدمحمد موسوی بعد سعید معروف

سید محمد موسوی، هنگام خروج از فرودگاه در واکنش به درخواست یکی از هواداران مبنی بر درخواست بازگشت معروف گفت: من خودم هم رفتنی هستم.

لینک کوتاه کپی شد

ناکامی تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های المپیک توکیو وضعیت ملی پوشان را بهم ریخته است. بعد از عدم صعود از مرحله گروهی و حذف زودهنگام ایران از رقابت‌های والیبال المپیک، سعید معروف، کاپیتان تیم ملی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام از تیم ملی خداحافظی کرد.

به گزارش«شایانیوز»، بسیاری از علاقمندان به والیبال هنوز در شوک این تصمیم بودند که حالا به نظر می‌رسد سیدمحمد موسوی، دیگر ستاره تیم ملی والیبال ایران هم قصد دارد از تیم ملی خداحافظی کند. این شایعه مربوط به صحبت‌هایی است که خود این بازیکن با یکی از هواداران والیبال در فرودگاه و هنگام ورود به ایران داشته است.

در واقع بنا بر گزارشی که «فارس» نوشته، تعدادی از علاقمندان والیبال برای استقبال از این تیم خود را به فرودگاه رسانده بودند. سید محمد موسوی، مداقع تیم ملی کشورمان هنگام خروج از فرودگاه در واکنش به درخواست یکی از هواداران مبنی بر درخواست بازگشت سعید معروف به تیم ملی اظهار داشت: من خودم هم رفتنی هستم. اگرچه این موضوع به صورت رسمی اعلام نشده، ولی ممکن است موسوی هم طی روز‌های آتی خداحافظی اش از تیم ملی را اعلام کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه