|

شجاع خلیل زاده در بارسلونا + عکی

شجاع خلیل زاده ملی پوش ایرانی الریان که عملکرد خوبی در تیمش داشته در حال حاضر در اردوی سه روزه الریان در شهر بارسلونا یه سر می برد.

لینک کوتاه کپی شد

شجاع خلیل‌زاده در حالی آماده دومین فصل حضورش در الریان می‌شود که در تلاش برای کسب موفقیت‌های جدید همراه این تیم در رقابت‌های لیگ ستارگان قطر و لیگ قهرمانان هستند و در فصل ۲۰۲۲ باید از مرحله پلی‌آف آسیا عبور کنند.

به گزارش«شایانیوز»، ملی‌پوش ایرانی الریان در فصل گذشته ۱۳ بار در لیگ ستارگان قطر به میدان رفت و دو گل به ثمر رساند، اما در لیگ قهرمانان نتوانست همراه تیمش عملکردی که در پرسپولیس داشت را تجربه کند تا پس از مدت‌ها تجربه رقابت‌های مرحله حذفی آسیا را به دست نیاورد، اما او حالا مشغول آماده‌سازی برای فصل جدید است تا ناکامی‌های سال گذشته را جبران کنند.

155722

خلیل‌زاده که جزو مهره‌های ثابت خط دفاعی الریان است، در اردوی آماده‌سازی تیمش که سه روز است در شهر بارسلونا پیگیری می‌شود، حضور دارد و بنابر تصاویری که منتشر شده، با روحیه بالایی مشغول تمرین است.

الریان مثل سال گذشته کارش را با لورن بلان، سرمربی سابق تیم ملی فرانسه دنبال می‌کند و می‌خواهد با آماده‌سازی خوبی که برای تیمش در نظر گرفته، در فصل جدید یک رقیب جدی برای الدحیل و السد باشد؛ اتفاقی که طی دو فصل گذشته برای آنها نیفتاده است.

منبع: ورزش 3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه