|

(ویدئو) خلاصه بازی استقلال - گل گهر نیمه نهایی جام حذفی 13 مرداد

استقلال تهران از ساعت 19:30 چهارشنبه 13 مرداد به مصاف گل گهر سیرجان رفت.

لینک کوتاه کپی شد
2

رقابت های جام حذفی به روزهای آخر خود رسیده و تنها 3 دیدار برای تعیین تیم قهرمان باقی مانده که 2 بازی امروز برگزار می شود. در یکی از بازی ها تیم استقلال از ساعت 19:30 به مصاف گل‬ گهر سیرجان رفت. شاگردان مجیدی بعد از کسب سومی خود در لیگ بیستم در تلاش بودند که در این دیدار پیروز شوند و به نوعی ناکامی خود را در لیگ برتر جبران کنند. از طرف دیگر شاگردان قلعه نویی که به دنبال کسب سهمیه هستند قصد داشتند استقلال را در رسیدن به دومین فینال پیاپی ناکام بگذارند.

ترکیب استقلال مقابل گل گهر

سید حسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، وریا غفوری، محمد نادری، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، آرش رضاوند، ارسلان مطهری و مهدی قایدی.

ترکیب گل گهر مقابل استقلال

مهرداد بشاگردی، محمد آقاجانپور، علیرضا علیزاده، علیرضا ابراهیمی، میلاد زکی‌پور، یونس شاکری، سعید صادقی، آرمین سهرابیان، علیرضا آرتا، احمدرضا زنده روح و امین پورعلی.

شرح گل اول گل گهر مقابل استقلال

استقلال صفر – گل گهر یک (دقیقه 45+5: امین پورعلی): یک خطا و ضربه ایستگاهی برای گل گهر به دست آمد که ارسال سعید صادقی به روی دروازه با دفع بسیار بد سیدحسین حسینی به نزدیکی ها نقطه پنالتی با امین پورعلی رسید که ضربه بغل پای این بازیکن به طاق دروازه استقلال چسبید و سیرجانی ها گل نخست بازی را به ثمر رساندند.

لحظات حساس بازی استقلال - گل گهر

دقیقه 14: حرکت خوب مهدی قایدی در گوشه محوطه و پاس در عرض او به محمد نادری رسید که ضربه بغل پای این بازیکن را علیرضا آرتا از روی خط دروازه برگشت داد تا بزرگترین شانس استقلال برای گلزنی از دست برود.

دقیقه 25: یک پاس در عمق خوب از بازیکن گل گهر به امین پورعلی رسید و در حالیکه حسینی از دروازه بیرون آمده بود، بازیکن سیرجانی ها قصد داشت با ضربه ای چیپ توپ را از بالای سر حسینی عبور دهد که گلر استقلال به خوبی این ضربه را مهار کرد و مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه 42: مهمترین فرصت گل گهر در دقایق پایانی نیمه نخست به دست آمد. جایی که ارسال خوب و دقیق زکی پور از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر یونس شاکری همراه شد که توپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 46: برای تیم گل گهر بهنام برزای به جای محمد آقاجانپور وارد زمین شد. 

دقیقه 63: سعید صادقی جای خود را به مرتضی تبریزی داد. این مهاجم روزگار خوبی در استقلال نداشت و حالا امیدوار است با لباس گل گهر در آزادی بدرخشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه