|

کسی اسم تیم جدید کاوه رضایی را شنیده است؟

کاوه رضایی مهاجم 29 ساله فوتبال ایران با امضای قراردادی به تیم اود هورلی بلژیک پیوست.

لینک کوتاه کپی شد

کاوه رضایی مهاجم 29 ساله فوتبال ایران با امضای قراردادی به تیم اود هورلی بلژیک پیوست.

این انتقال غیرمنتظره در حالی رقم خورد که رضایی به عنوان بازیکن قرضی در دو فصل اخیر پیراهن تیم شارلروا را برتن داشت و فصل گذشته نیز موفق شد 5 گل با پیراهن این تیم سفید و مشکی پوش به ثمر برساند. او اما در فصل 2019-2020 عملکرد بهتری داشت و 12 گل زده بود.

اود هورلی را بیشتر بشناسید

اود هورلی در دو بازی ابتدای این فصل به دو تساوی رسید. این تیم فصل گذشته در رتبه یازدهم ژوپیر لیگ قرار گرفت. نکته مهم اینکه هورلی خط حمله قدرتمندی را فصل گذشته داشت و بهترین آمار گلزنی را در بین تیمهای نیمه دوم جدول به ثبت رساند و حتی تعداد گلش از استاندارد لیژ و اوستنده هم بیشتر بود.

تیم جدید کاوه رضایی از جمله باشگاه‌های تازه تاسیس فوتبال بلژیک محسوب می‌شود که سال 2002 از ادغام سه باشگاه تشکیل شد و در منطقه «هورلی» بلژیک اعلام موجودیت کرد. آنها در چند سال اخیر تحت اداره «کینگ پاور» است که مالکیت باشگاه لسترسیتی انگلستان را هم برعهده دارد.

اود هورلی اگرچه تیمی مدعی در فوتبال بلژیک نیست اما در سالهای اخیر تلاش کرده تا جای خود را در ژوپیرلیگ پیدا کند و حالا با خرید مهاجم باتجربه ایرانی، امیدوار است در فصل جدید عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

کاوه رضایی امروز در ورزشگاه 10 هزار نفری کینگ پاور عکس های خود با پیراهن اود هورلی را گرفت تا رسما کارش را با این تیم آدیداس پوش آغاز کند و چالش خود برای بازگشت به دوران اوج و حفظ پیراهن تیم ملی را استارت بزند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه