|

داور بازی استقلال و گل گهر در نیمه نهایی جام حذفی کیست؟

استقلال و گل گهر عصر امروز و از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال تهران عصر چهارشنبه در نیمه نهایی جام حذفی به مصاف گل گهر سیرجان می رود و قضاوت این دیدار حساس برعهده سید وحید کاظمی و تیم داوری اوست.

فرهاد مجیدی در کنفرانس قبل از بازی نسبت به انتخاب این تیم داوری انتقاد کرده بود و اظهار کرد: ما هم آنالایزی که ما در بازی‌های گل‌گهر داشتیم، برای داوری این تیم نکاتی وجود دارد. دغدغه ما هم همین است. من نمی‌خواستم درباره داوری صحبتی کنم. من هم به شدت نگران داوری بازی پیش‌رو هستم.

استقلال با این داور چه نتایجی گرفت؟

*آخرین بار که استقلال با داوری کاظمی بازی کرد دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم مقابل سپاهان در اصفهان بود که تیم اصفهانی با نتیجه دو بر صفر شاگردان محمود فکری را مغلوب کرد.

*دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر نوزدهم در مشهد باز هم با قضاوت سید وحید کاظمی و پس از شروع دوباره لیگ در دوران کرونا برگزار شد. آن دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی خاتمه یافت. امیرارسلان مطهری و شیخ دیاباته (از روی نقطه پنالتی) گلزنان استقلال در آن دیدار بودند که فرهادمجیدی هدایت آبی‌پوشان را برعهده داشت.

*دومین شکست استقلال در پنج دیدار اخیر با سوت وحید کاظمی مقابل نماینده تبریز رقم خورد. دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر نوزدهم که استقلال در تهران ۲ بر ۱ و بدون سرمربی مغلوب رسول خطیبی شد. همان روزهایی که استراماچونی قهرکرده و رفته بود. شیخ‌دیاباته تک گل آن بازی را برای آبی‌پوشان زد.

*استقلال با سوت وحید کاظمی در هفته شانزدهم لیگ هجدهم با نتیجه ۴ بر صفر از پیکان عبور کرد. یک برد پرگل که مرتضی تبریزی، میلاد زکی پور، ایسما و وریا غفوری گلزنان استقلال در این دیدار بودند. وینفرد شفر هدایت استقلالی‌ها را در آن بازی در دست داشت.

*اما پنجمین بازی استقلال که طی این سال‌ها با سوت وحید کاظمی انجام شده دیدار ماشین سازی و استقلال در هفته یازدهم لیگ هجدهم بود. مسابقه ای که در پایان با نتیجه تساوی صفر بر صفر به پایان رسید. آن دیدار هم تحت هدایت وینفرد شفر برگزار شد.

استقلال تهران- گل گهر سیرجان     

سید وحید کاظمی – محمد رضا ابوالفضلی – حسن ظهیری – یاسر همرنگ 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه