|

لباس ویژه میلاد سرلک در جشن قهرمانی پرسپولیس

میلاد سرلک از ایل بختیاری است، پس از پایان بازی لباس ویژه ایل بختیاری را به تن کرد و جام قهرمانی را با لباس ویژه خود بالای سر برد.

لینک کوتاه کپی شد

میلاد سرلک یکی از خرید‌های تابستان فصل گذشته پرسپولیس بود که پس از حرف و حدیث‌های پرشمار سرانجام توانست رضایت خود را از باشگاه شهر خودرو (پدیده) بگیرد و بار دیگر تجربه شاگردی یحیی گل‌محمدی را به دست آورد؛ بازیکنی که در شهر خودرو هم نمایش‌های فوق‌العاده‌ای از خود زیرنظر یحیی گل‌محمدی نشان داده بود و دوست داشت تا دوباره فرصت همکاری با گل‌محمدی را به دست آورد.

به گزارش«شایانیوز»، سرلک در طول یک فصل حضورش در جمع بازیکنان پرسپولیس توانست همراه این تیم قهرمانی در سوپرجام فوتبال ایران را تجربه کند، به جز این‌که او نایب قهرمانی در آسیا را هم در کنار سرخ‌پوشان تجربه‌اش را به دست آورد و دیشب در ورزشگاه شهر قدس موفق شد تا فتح لیگ برتر را هم به کارنامه‌اش اضافه و با پیراهن پرسپولیس به این مهم دست پیدا کند.

میلاد سرلک که از ایل بختیاری است، پس از پایان بازی مقابل پیکان، به رختکن رفت و لباس ویژه ایل بختیاری را به تن کرد و وارد میدان شد و جام قهرمانی را با لباس ویژه خود بالای سر برد و این‌چنین چهره متفاوت جشن پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر بود.

982731_797

982730_358

منبع: ورزش سه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه