|

محرومیت سنگین در انتظار محمدحسین کنعانی زادگان

اخیرا کلیپی از کنعانی زادگان مدافع تیم پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده که در آن به هواداران تیم فوتبال استقلال توهین و فحاشی می‌کند. …

لینک کوتاه کپی شد

محمدحسین کنعانی زادگان که با توهین به هواداران استقلال جنجال ساز شده بود، به احتمال فراوان با محرومیتی سنگین مواجه خواهد شد. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای از محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع پرسپولیس جهت حضور در این کمیته و ادای پاره‌ای از توضیحات دعوت کرد.

اخیرا کلیپی از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده که در آن به هواداران تیم فوتبال استقلال توهین و فحاشی می‌کند. در پی انتشار این کلیپ احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال از مدافع ملی پوش پرسپولیس در دادسرای فرهنگ و رسانه، کمیته انضباطی و کمیته اخلاقی اعلام جرم و شکایت کرد.

شاید برای خیلی ها به ویژه هواداران پرسپولیس این سئوال پیش بیاید که جریمه احتمالی محمد حسین کنعانی زادگان چه می تواند باشد؟

در همین ارتباط یک منبع مطلع و نزدیک به فدراسیون فوتبال گفت: به احتمال فراوان محمد حسین کنعانی زادگان یک جلسه از همراهی تیمش محروم و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال نیز بابت این رفتار و گفتار جریمه نقدی خواهد شد.

این درحالیست که پرسپولیس ۵ بازی دیگر تا پایان فصل با حریفان خود پیش روی دارد و محرومیت کنعانی زادگان می تواند دردسر جدیدی برای یحیی گل محمدی باشد. البته شنیده می شود این محرومیت در بازی با فولاد خوزستان اعمال نشده و به احتمال زیاد در دیدارهای بعدی در نظر گرفته خواهد شد.

در صورت محرومیت محمد حسین کنعانی زادگان ملی پوش، یحیی گل محمدی می تواند از فرشاد فرجی مدافع مازندرانی خود استفاده کند که او هم به تازگی محرومیت خود پس از جنجال های دربی را پشت سرگذاشته است! گفتنی است قرار است این بازیکن پس از دیدار پرسپولیس مقابل فولاد در جلسه کمیته اخلاق شرکت کرده و دفاعیات خود را درباره ویدیوی منتشر شده ارائه کند.

همچنین باشگاه پرسپولیس که پیگیر این پرونده است بررسی‌هایی را درباره این فیلم و اقدام مدافع خود انجام داده و به احتمال فراوان لایحه ای را در جلسه کمیته اخلاق ارائه خواهد کرد. جالب آن که این مدافع ملی پوش به تازگی مدعی شده است که ویدئوی منتشر شده، صداسازی بوده و واقعیت نداشته است زیرا به هواداران همه تیم ها احترام می گذارد.

منبع: اندیشه معاصر

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها