|

گل‌محمدی: وجود جریان رنگی و تحمل آنها برای ما سخت است!

سرمربی پرسپولیس با اعلام اینکه دو تیم بازی پایاپای را ارائه داده اند، مدعی شد که مهاجم استقلال باید در دقیقه 14 از زمین بازی اخراج می شد.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل‌محمدی پس از دربی استقلال و پرسپولیس اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*دوست داشتم دوربین از طرف فوتبال برتر و شب‌های فوتبالی نبود تا راحت صحبت می‌کردیم. وجود جریان رنگی و تحمل آنها برای ما سخت است.

*از همه چیز خبر دارید، دوست داشتیم دوست خوبمان دانیال هم اینجا بود تا کنفرانس را مدیریت می‌کرد اما نیروهایی هست که این مشکلات را به وجود می آورد.

*بازی متعادلی بود، هم تیم ما و هم حریف محتاطانه بازی کردند، موقعیت زیادی روی دروازه‌ها نبود و در نهایت پنالتی تیم صعودکننده را تعیین کرد. هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد و بتواند پنالتی بیشتری گل کند برنده می‌شود که استقلال این کار را بهتر انجام داد.

*ما مسیر سختی پشت سر گذاشتیم، ۱۴ ماه تمرین داریم و مسابقه می دهیم در حالی که در اروپا هم لیگ و هم یورو تمام شده است اما ما هنوز ادامه می‌دهیم و وارد ماه پانزدهم می شویم. این اتفاق برای تیم ها مخصوصا ما که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو داشتیم سخت بود اما من از تک تک بچه ها تشکر می کنم که به خاطر این همه انگیزه تیم را اینجا رساندند. در لیگ شانس اول قهرمانی هستیم، سه بازی پیش رو داریم که باید تمرکزمان روی لیگ باشد تا قهرمان شویم.

*در مجموع عالی بود و تیم داوری خوب قضاوت کرد. صحنه‌ای دقیقه ۱۳ یا ۱۴ بازی بود که مطهری باید بدون شک اخراج می‌شد. در مجموع تیم فغانی خوب قضاوت کرد اما نظر کارشناسان را دیدم که اعتقاد داشتند مطهری باید اخراج می‌شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه