|

فرهاد مجیدی بالاخره پرسپولیس را شکست می‌دهد؟

فرهاد مجیدی امیدوار است بتواند در وقت‌های معمول پرسپولیس را شکست دهد تا اولین پیروزی اش در دربی را به طور رسمی جشن بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فرارو، داستان به پنالتی کشیدن بازی‌ها از آن دست داستان‌های عجیبی است که فیفا از مدت‌ها قبل تکلیفش را مشخص کرده است. قانون فیفا می‌گوید اگر تکلیف دیداری به ضربات پنالتی کشیده شده، بردی در کار نخواهد بود و بازی از لحاظ نتیجه مساوی ثبت می‌شود.

به گزارش فرارو، وجود چنین قانونی باعث شده تا فعلا نام فرهاد مجیدی در زمره مربیانی که موفق شده اند در دربی پیروز شوند قرار نگیرد. فرهاد مجیدی فصل پیش به همراه استقلال در همین جام حذفی و در ضربات پنالتی موفق شدد پرسپولیس را شکست دهد، ولی از آنجا که این بازی در دیدار‌های رودررو مساوی ثبت شده در نتیجه بردی برای فرهاد مجیدی لحاظ نشده است.

فرهاد ۳ بار تا به حال به عنوان سرمربی استقلال روبروی پرسپولیس ایستاده که با احتساب همان دیدار ۲-۲ در جام حذفی، ۲ بار مساوی کرده و یک بار هم شکست خورده است. او اولین بار در لیگ با پرسپولیس ۲-۲ کرد، بعد در جام حذفی همین نتیجه تکرار شد و سرانجام همین چند وقت پیش اولین شکست در دربی را با نتیجه یک برصفر متحمل شد.

امشب و از ساعت ۱۹.۴۵ دقیقه فرهاد فرصت دارد تا اولین برد رسمی اش مقابل پرسپولیس در دربی‌ها را به عنوان سرمربی ثبت کند. گفتنی است پرسپولیس هم ۳۳ سال پیش در جام حذفی و در ضربات پنالتی از سد استقلال عبور کرد که نتیجه آن بازی هم نه برد پرسپولیس، بلکه مساوی ثبت شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها