|

چالش بزرگ گل محمدی در دربی؛ پنالتی زنان پرسپولیس چه کسانی هستند ؟

دربی جام حذفی امشب برگزار می‌شود تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از پارس فوتبال،  از آنجا که این دیدار حتما باید یک برنده داشته باشد هر دو تیم استقلال و پرسپولیس احتمال کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی را داده اند.

آخرین باری که دربی در جام حذفی برگزار شد، استقلال در ضربات پنالتی برنده شد و پرسپولیسی‌ها دوبار توسط نوراللهی و اوساگونا پنالتی شان را هدر دادند. حالا به نظر می‌رسد تجربه آن دربی به داد یحیی گل محمدی رسیده و پیش از این بازی حساس، پنالتی زن‌های تیمش را مشخص کرده است.

در پرسپولیس دو نفر این ضربات را خیلی خوب می‌زنند: اولی مهدی ترابی است و دومی هم شهریار مغانلو. شهریار در پیکان گل‌های زیادی را از روی نقطه پنالتی زد و ازاین بابت مشکلی ندارد. پس این دو نفر، پنالتی زنان اصلی پرسپولیس در دربی هستند. به غیر از این دو، میلاد سرلک و مهدی شیری هم انتخاب شده اند.

مشکل برای پرسپولیس، اما پنالتی زن پنجم است؛ اگرچه احمدنوراللهی پیش‌تر درفهرست قرار داشت، ولی با توجه به تجربه تلخ دربی قبلی در جام حذفی این بار ممکن است فرصت زدن پنالتی، دست کم در بین ۵ نفر اصلی را به دست نیاورد. از طرفی یحیی هنوز بین دو بازیکنش مردد است: کنعانی زادگان یا علی شجاعی؟ اولی بازیکن با روحیه‌ای است، ولی پنالتی‌ها را به شکل عجیب و غریبی می‌زند و از همین رو یحیی نمی‌خواهد ریسک زیادی کند. شجاعی، اما با زدن پنالتی در لیگ قهرمانان آسیا توانایی اش را در این زمینه نشان داده، ولی مشکل اینجاست که او کلا در طول دوران حرفه‌ای اش پنالتی زیادی نزده است!

حالا شرایط به گونه‌ای است که یحیی ۴ نفر پنالتی زن اصلی اش در دربی را شناخته، ولی برای نفر پنجم همچنان شک و تردید دارد.

شهریار مغانلو ، مهدی ترابی ، میلاد سرلک ، مهدی شیری و یک نفر از بین حسین کنعانی زادگان و علی شجاعی پنالتی زنان پرسپولیس در دربی خواهند بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه