|

آخرین خبر از غایبان پرسپولیس در دربی

سیدجلال حسینی و عیسی آل کثیر ، برای دربی پایتخت وضعیت نامشخصی دارند و تکلیف آن ها برای حضور یا عدم حضور در این دیدار امروز مشخص می شود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از پارس فوتبال، دربی نودوششم پایتخت امشب از ساعت ۱۹.۴۵ دقیقه برگزار می‌شود تا دوتیم پرسپولیس و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم بروند. دیداری که البته بدون غائب و مصدوم نخواهد بود.

وضعیت مصدومان در باشگاه پرسپولیس بدتر از استقلالی‌ها است؛ در این باشگاه کمال کامیابی نیا به طور قطع دربی را از دست داده و به این بازی حساس نمی‌رسد. دو بازیکن دیگر، اما شرایط پیچیده‌ای دارند وهنوز مشخص نیست بازی را کاملا از دست داده اند یا توانایی بازی کردن برای دقایقی را دارند.

اولی عیسی آل کثیر، مهاجم جنوبی پرسپولیس است؛ او که چند وقت پیش در رقابت‌های لیگ موفق شده تک گل سه امتیازی پرسپولیس را در دربی بزند با مصدومیت همسترینگ روبرو شده و مشخص نیست توانایی بازی کردن را داشته باشد یا خیر. عیسی هنوز به طور کامل از فهرست بازیکنان پرسپولیس از دربی خط نخورده است.

تازه‌ترین اتفاق نگران کننده‌ای که برای پرسپولیسی‌ها رخ داده مصدومیت سیدجلال حسینی است؛ او که در دیدار قبل از دربی هم برای پرسپولیس به میدان نرفته، هنوز وضعیت مشخصی ندارد. پزشکان پرسپولیس قرار است امروز بررسی نهایی را انجام دهند و به کادر فنی و یحیی گل محمدی بگویند آیا سیدجلال می‌تواند در این دیدار به میدان برود یا خیر؟

اگرچه پرسپولیسی‌ها با فرشاد فرجی می‌توانند جای سیدجلال حسینی را پر کنند، ولی تجربه سیدجلال در دیدار‌های بزرگی مثل دربی همیشه کمک زیادی به دیگر بازیکنان کرده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه