|

خبر بسیار بد از اردوی پرسپولیس؛ سید جلال مصدوم شد!

از اردوی سرخپوشان تهرانی خبر می‌رسد که سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با زانویی دردناک تمرین می‌کند و ممکن است به دربی نرسد.

لینک کوتاه کپی شد

از اردوی سرخپوشان تهرانی خبر می‌رسد که سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با زانویی دردناک تمرین می‌کند و ممکن است به دربی نرسد.

مصدومیت زانوی سیدجلال حسینی نه تنها خبر بدی برای هواداران پرسپولیس آن هم در آستانه دربی حذفی است بلکه می‌تواند به دردسری جدید برای یحیی گل محمدی و مربیان این تیم تبدیل شود.

هنگامی که سیدجلال حسینی در آخرین لحظات گرم کردن پیش از بازی با آلومینیوم اراک دچار مصدومیت شد و از ترکیب اصلی بیرون آمد تا فرجی جانشینش شود، هواداران پرسپولیس بدترین خبر را شنیدند چرا که به هیچ وجه تحمل دوری کاپیتان تیم خود را نداشتند، آن هم در آستانه بازی بزرگ مقابل استقلال در جام حذفی.

آن روز شاید خیلی‌ها تصور کردند مصدومیت کاپیتان جدی نیست و شاید یحیی گل محمدی تصمیم گرفته باشد به مدافع با تجربه تیمش برای دربی حذفی استراحت بدهد اما…

سیدجلال حسینی چند روز اخیر پس از بازی با آلومینیوم را با درد زانو تمرین کرده و حضور قطعی او در ترکیب اصلی بازی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

پرسپولیس از تابستان سال گذشته و بلافاصله پس از اتمام لیگ برتر بدون ریکاوری وارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شد. رقابت‌هایی که به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار شد و سیدجلال حسینی ۳۹ ساله نیز مدام درگیر آن مسابقات بود.

او و همبازیانش پس از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا وارد لیگ بیستم شده و مسابقات فشرده ای را پشت سرگذاشتند بدون آن که فرصتی برای ریکاوری و استراحت داشته باشند.

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها