|

تایید علاقه یوونتوس به ستاره تیم‌ملی ایتالیا و چلسی

مدیر برنامه‌های جورجینیو ستاره تیم ملی ایتالیا و باشگاه چلسی علاقه یوونتوس به این بازیکن را تایید کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، جورجینیو با ارائه نمایش های فوق العاده و چشم نواز و در تیم ملی ایتالیا به قهرمانی آتزوری در رقابت‌های یورو کمک کرد؛ این اتفاق در حالی رخ داد که او چندی قبل از آن با چلسی به مقام قهرمانی مهم‌ترین تورنمنت باشگاهی فوتبال اروپا یعنی لیگ قهرمانان دست یافته بود.

عملکرد خیره کننده جورجینیو طی ماه‌های گذشته باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با آینده این بازیکن شنیده شود و در این بین گفته می شود که باشگاه یوونتوس علاقه زیادی به جذب این ستاره ایتالیایی دارد؛ موضوعی که حالا به تایید مدیر برنامه‌های رسیده و ژائو سانتوس در این باره می گوید: " من علاقه یوونتوس به جذب جورجینیو را تایید می‌کنم و می‌توانم بگویم که پیشنهاداتی برای او رسیده است.

البته در 29 سالگی او می تواند در تمام باشگاه های برتر اروپا بسیار خوب عمل کند و خیلی تیم ها به او علاقه مند هستند."

سانتوس در ادامه گفت: " یک قرارداد دو ساله با چلسی دارد و همه چیز در دست باشگاه است. همچنین مسابقات جام باشگاه های جهان و سوپر جام اروپا پیش روی او است که برای یک فوتبالیست اهداف مهم محسوب می‌شوند. اما بازار نقل و انتقالات همیشه شرایط خاص خود را دارد و اگر باشگاه بزرگی مانند چلسی به شکل جدی خواهان او شود ما آن را ارزیابی خواهیم کرد. با این وجود در حال حاضر می‌توانم بگویم که جورجینیو فصل آینده را در چلسی بازی خواهد کرد."

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها