|

هزینه نجومی الدحیل برای مهدی قایدی!

الدحیل حاضر است برای دریافت رضایت‌نامه قایدی از استقلال نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان هزینه کند

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه الدحیل که فصل اخیر حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان را هم تجربه کرده بود به عنوان یکی از باشگاه‌های مطرح قاره آسیا حاضر است تنها برای دریافت رضایت‌نامه قایدی از استقلال نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان هزینه کند و این مبلغ به غیر از پیشنهاد دستمزد بازیکن خواهد بود.

در واقع نسبت به تابستان گذشته در تابستان جاری باشگاه قطری به صورت بسیار جدی‌تر وضعیت قایدی را پیگیری کرده و به دلیل اینکه تمایل دارد در کورس رقبای قایدی موفق به رضایت این بازیکن شود، شاید به رقم عنوان شده بیفزاید تا این بازیکن را به لیگ ستارگان قطر منتقل کند. مطمئنا کسب رضایت بازیکن برای دستمزد سالانه و همینطور پاداش‌ها و سایر مزایا در مرحله بعدی مذاکرات خواهد بود که اکنون مشخص نیست چرا که کلید پیشرفت مذاکرات جلب رضایت باشگاه استقلال خواهد بود.

باشگاه استقلال طی فصل اخیر به دلیل بدهی‌های زیاد به خصوص بازیکنان و مربیان خارجی با محرومیت نقل و انتقالاتی رو به رو شد و اکنون هم شکایت میلیچ و دیاباته موجب شده تا زمان پرداخت مبلغ جریمه آنها از فعالیت در نقل و انتقالات منع شوند. پیشنهادات تابستانی برای ستاره‌های این تیم در حالیکه استقلال توانایی جلب رضایت آنها را ندارد می‌تواند فرصت خوبی برای این باشگاه باشد تا با ترانسفر کردن بازیکنی مانند قایدی هم درآمدزایی خوبی داشته باشد و هم ضمن پرداخت بدهی‌ها برای فعالیت در نقل و انتقالات تراز مالی داشته باشد.

منبع» ایلنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه