|

مدافع پرسپولیس برای دربی محروم می‌شود ؟

استقلالی‌ها از فدارسیون فوتبال خواسته اند بی طرفی شان را ثابت کرده و محمد حسین کنعانی زادگان را از دربی محروم کنند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از خبر ورزشی، ماجرای فیلم منتشر شده از محمد حسین کنعانی زادگان که در آن به استقلالی‌ها توهین می‌کند، دردسر جدیدی را برای پرسپولیس رقم زده است. عنوان شده که ممکن است با توجه به الفاظی که مدافع پرسپولیس در این فیلم به کار برده از یک بازی محروم شود.

اگرچه از زمان انتشار این فیلم تا کنون، پرسپولیس دو بازی در لیگ انجام داده، ولی هنوز رای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره اش صادر نشده است.

کنعانی زادگان بعد از دیدار با فولاد و قبل از بازی پرسپولیس با آلومینیوم اراک راهی کمیته اخلاق شد تا درباره این فیلم توضیح دهد. او پیش‌تر گفته بود در این فیلم صداگذاری شده و بعد هم عنوان کرد قدیمی و مربوط به ۱۸ ماه قبل است.

در صورتی که شایعه شد فدراسیون فوتبال، کنعانی زادگان را از دیدار برابر آلومینیوم محروم می‌کند، ولی چنین اتفاقی رخ نداد تا خبر برسد کمیته اخلاق همچنان در پی بررسی بقیه جوانب است. به نظر می‌رسد اظهارات مدافع پرسپولیس در جلسه با مسئولان کمیته اخلاق نیاز به راستی آزمایی بیشتری داشته باشد.

با این حال، اما پیش از برگزاری دربی جام حذفی که قرار است همین پنجشنبه برگزار شود، مدیران استقلال از فدراسیون فوتبال خواسته اند کنعانی زادگان از دربی پیش رو محروم باشد.

مسئولان باشگاه نامه‌ای هم به فدراسیون نوشته و درخواست کرده اند برای برطرف شدن شایعات مربوط بین فدراسیون فوتبال و پرسپولیس این بازیکن از حضور در دربی به دلیل الفاظی که خطاب به هواداران استقلال داشته محروم شود.

همچنین عده‌ای از هواداران استقلال هم نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و خواستار محرومیت مدافع پرسپولیس از دربی شده اند. دو تیم پرسپولیس و استقلال روز پنجشنبه در یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

 

  • پیمان ارسالی در

    یعنی اگر کمیته اخلاق به نفع استقلال کارهای خاص نکنه طرفدار پرسپولیس هست؟ اگه برای این چیزها لازمه کسی محروم بشه چرا یزدانی که به وزیر گفت آشغال یا مجیدی که به وزیر گفت بیشعور یا وریا غفوری و دیگر بازیکنهای استقلال و سپاهان که هزارتا تهمت ناروا و بدون سند میزنن محروم نشدن؟ یک فیلمی خارج از محیط ورزشی که مربوط به یک سال پیش هست و صحت و سقمش هم مشخص نیست در حساسترین شرایط برای قهرمانی لیگ و جام حذفی منتشر میشه واقعا در این خصوص جز غرض ورزی چی میشه گفت؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها