|

کنعانی زادگان برای دربی جام حذفی محروم می شود؟

پیش از برگزاری دربی جام حذفی که قرار است همین پنجشنبه برگزار شود، مدیران استقلال از فدراسیون فوتبال خواسته اند کنعانی زادگان از دربی پیش…

لینک کوتاه کپی شد

ماجرای فیلم منتشر شده از محمد حسین کنعانی زادگان که در آن به استقلالی‌ها توهین می‌کند، دردسر جدیدی را برای پرسپولیس رقم زده است. عنوان شده که ممکن است با توجه به الفاظی که مدافع پرسپولیس در این فیلم به کار برده از یک بازی محروم شود.

اگرچه از زمان انتشار این فیلم تا کنون، پرسپولیس دو بازی در لیگ انجام داده، ولی هنوز رای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره اش صادر نشده است. کنعانی زادگان بعد از دیدار با فولاد و قبل از بازی پرسپولیس با آلومینیوم اراک راهی کمیته اخلاق شد تا درباره این فیلم توضیح دهد. او پیش‌تر گفته بود در این فیلم صداگذاری شده و بعد هم عنوان کرد قدیمی و مربوط به ۱۸ ماه قبل است.

در صورتی که شایعه شد فدراسیون فوتبال، کنعانی زادگان را از دیدار برابر آلومینیوم محروم می‌کند، ولی چنین اتفاقی رخ نداد تا خبر برسد کمیته اخلاق همچنان در پی بررسی بقیه جوانب است. به نظر می‌رسد اظهارات مدافع پرسپولیس در جلسه با مسئولان کمیته اخلاق نیاز به راستی آزمایی بیشتری داشته باشد.

با این حال، اما پیش از برگزاری دربی جام حذفی که قرار است همین پنجشنبه برگزار شود، مدیران استقلال از فدراسیون فوتبال خواسته اند کنعانی زادگان از دربی پیش رو محروم باشد. آنطور که خبرورزشی نوشته، مسئولان باشگاه نامه‌ای هم به فدراسیون نوشته و درخواست کرده اند برای برطرف شدن شایعات مربوط بین فدراسیون فوتبال و پرسپولیس این بازیکن از حضور در دربی به دلیل الفاظی که خطاب به هواداران استقلال داشته محروم شود. همچنین عده‌ای از هواداران استقلال هم نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و خواستار محرومیت مدافع پرسپولیس از دربی شده اند.

دو تیم پرسپولیس و استقلال روز پنجشنه در یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها