|

جعفری: به ما گفتند کنار گذاشتن‌مان تصمیم هیئت مدیره بوده است

یکی از بازیکنان اخراجی تیم فوتبال سایپا گفت، به آنها گفته‌اند که با تصمیم هیئت مدیره باشگاه فعلاً اجازه حضور در تمرینات ندارند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال سایپا روز یکشنبه در اقدامی عجیب کوروش ملکی، محسن مسلمان، رضا جعفری و مهرداد عبدی را از تیم سایپا کنار گذاشت. سرمربی سایپا بعد از اتخاذ این تصمیم به بازیکنان یادشده گفته است که کنار گذاشتن آنها، تصمیم هیئت مدیره باشگاه بوده. با این حال به نظر می‌رسد که این چهار بازیکن با تصمیم سرمربی کنار گذاشته شده‌اند و حتی یکی از اعضای هیئت مدیره سایپا به دو بازیکن اخراجی این تیم گفته است که کنار گذاشتن آنها ربطی به هیئت مدیره ندارد و این موضوع به تصمیم سرمربی مربوط می‌شود.

رضا جعفری یکی از بازیکنانی که از تیم سایپا کنار گذاشته شده است در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار تسنیم درباره اینکه چرا سرمربی چنین تصمیمی گرفته است، گفت: من زیاد دوست ندارم در این زمینه صحبت کنم، چون فعلاً چیزی مشخص نیست. من نمی‌دانم چرا کنار گذاشته شده‌ام و باید شرایط را بررسی کنم تا ببینم موضوع از چه قرار است. به ما گفته‌اند که بحث کنار گذاشتن ما با تصمیم هیئت مدیره بوده است و فعلاً نباید در تمرینات حاضر شویم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها