|

ادعای جنجالی باشگاه استقلال علیه یحیی گل محمدی

باشگاه استقلال ضمن اعلام شکایت از یحیی گل‌محمدی، از «میم» و «گاف» به‌عنوان افرادی که با سرمربی پرسپولیس در ارتباط هستند نام برده است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه استقلال پس از حرف‌های یحیی گل‌محمدی علیه مدیرعامل این باشگاه تصمیم به شکایت از سرمربی پرسپولیس گرفت و حتی به صورت اختصاری از افرادی که با گل‌محمدی در ارتباط هستند پرده‌برداری کرد.

خبرورزشی در این باره نوشت: این که شکایت استقلال به جایی می‌رسد یا نه، معلوم نیست اما آنها از افرادی چون میم و گاف به صورت اختصاری نام برده‌اند. بد نیست بدانید که میم و گاف ابتدای نام فامیلی دو واسطه نقل و انتقالاتی است که استقلالی‌ها مدعی‌اند با یحیی گل محمدی کار می‌کنند.

پیش از این در فایل صوتی مهدی رسول پناه هم مباحثی مطرح شده بود که مددی مدیر عامل استقلال چند روز قبل در مورد آن صحبت کرد که همان صحبت‌ها خشم یحیی را برانگیخت و باعث شد تا او در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با آلومینیوم اراک از واژه هوچی گر استفاده وبحث قراردادها را مطرح کند.

در آستانه دربی حساس جام حذفی حملات تند یحیی و البته شکایت باشگاه استقلال می‌تواند به طور کلی فضای بازی را عوض کند. البته دیگر این دعواها را نمی‌توان به گردن برنامه ۹۰ یا رسانه‌ها انداخت چون دوستان خودشان دعوا را شروع می‌کنند و خودشان هم بنزین روی آتش می‌ریزند اما مسلما این دعوا دربی پنجشنبه را تحت الشعاع قرار خواهد داد و باید دید در روزهایی که فرهاد مجیدی سکوت کرده دعوای پرسپولیس و استقلال و دعوای گل محمدی و مددی به کجا کشیده خواهد شد؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه